Reklam

HİZMET BİNASI İNŞAATI TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

Hanak İlçesinin başarılı Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya tarafından bu yıl yapımına başlanan belediye yeni hizmet binasının inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.

HİZMET BİNASI İNŞAATI TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR
07 Ağustos 2017 - 19:07

Yılsonunda tamamlanması planlanan yeni belediye hizmet binasının son durumu ile ilgili bilgi veren Hanak Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya, yeni hizmet binasını Aralık ayında halkın hizmetine açmayı planladıklarını söyledi.

AÇILIŞINI KILIÇDAROĞLU YAPACAK

Yeni belediye hizmet binasının kaba inşaatının devam ettiğini ifade eden Başkan Büyükkaya, şunları söyledi; “Yeni belediye hizmet binamızı Aralık ayında hizmete açmayı planlıyoruz. Bu anlamda şuan inşaatı devam eden belediyemizin üçüncü katın kaba inşaatı bitim aşamasına gelmiş durumdadır. İnşallah yeni hizmet binamız tamamlandığı takdirde ilçemiz son derece modern yeni bir hizmet binasına kavuşmuş olacak. Yeni belediye hizmet binamızı CHP Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’ nun katılımıyla hizmete açacağız. Ben bu vesile ile yeni hizmet binamızın şimdiden hem ilçemize hem de belediyemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bu haber 2328 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum