Reklam

Hilmi Ocak, AK Parti'den İl Genel'e yeniden talip 

Hilmi Ocak, AK Parti'den İl Genel'e yeniden talip 
05 Ocak 2019 - 18:14

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçiminde AK Parti’den Hanak İl Genel Meclis Üyesi aday adayı olduğunu açıklayan eğitimci Hilmi Ocak, ilçeye hizmet etmek istediğini belirtti.

1992- 95 yılları arasında Ardahan’da İl Milli Eğitim Müdürlüğü kurucusu olan, Milli Eğitim’in her kademesinde görev yapan Ocak, 2004-2009 yılları arasında da İl Genel Meclis üyeliği yaptı. Yüksek Okul mezunu olan ve aynı zamanda tecrübeli bir isim olan Ocak, Milli Eğitim Müdürlüğü yaptığı yıllarda Hanak Merkez ve köy okullarına yüzlerce proje kazandırmıştı.

İl Genel Meclis üyeliği yaptığı dönemlerde Hanak İlçesine birçok proje ve yatırım kazandıran AK Parti İl Genel Meclis Üyesi aday adayı Eğitimci Hilmi Ocak, ilçeye bağlı köylerin yol, içme suyu, menfez ve köprü yatırımları için 13 Milyon TL kaynak aktarmasını sağlamıştı. Kuzugölü Projesini Hanak İlçesine kazandıran Ocak, köylerin içme suyu sorununu çözmek için 70 Km hat döşedi. Görev yaptığı dönemde 108 KM stabilize yol çalışması başlatarak asfalta hazır hale getirmişti. Halk arasında sevilen ve güçlü ilişkilere sahip olan Ocak, AK Parti yöneticilerine çağrıda bulunarak, iki İl Genel Meclis Üyeliğini kazanacak güçte olduğunu söyledi.

Hanak İlçesini ve köylerinin sorununu biliyorum ve çözüm için aday adayı oldum diyen Hilmi Ocak, seçimlere 3 aydan az bir süre kaldığını belirterek, “Geçmişte bizim dönemimizde yapılan hizmetleri halkımız iyi biliyor. Tabandan gelen istek üzerine yeniden İl Genel Meclis Üyesi aday adayı oldum. İlçemizde var olan sorunların çözülmediği gibi bu sorunlar her geçen gün katlanarak devam etmektedir. Bu gidişata dur demek için bu yola çıktık. Sorunları bilen ve giderilmesi noktasında çözüm üretecek bir ekiple seçim çalışmalarımıza başlayacağız. Vatandaşlara neleri yapacağımızı anlatıyoruz. Görüştüğümüz her bir Hanaklı vatandaşımızın bize olan tepkisinin olumlu olması da bizleri mutlu etmekte ve çalışma azmimizi artırmaktadır. 31 Mart’ta yapılacak mahalli seçimlerde Ardahan İl Genel Meclisini AK Parti’den temsil etmek istiyoruz. Aday adaylığımız hayırlı uğurlu olsun” dedi. 

Bu haber 2730 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum