Reklam
Reklam

HER İLÇEYE TÜLAY YILMAZ LAZIM

HER İLÇEYE TÜLAY YILMAZ LAZIM
26 Ocak 2020 - 22:15 - Güncelleme: 26 Ocak 2020 - 22:30

TÜLAY YILMAZ’DAN ANLAMLI YARDIM

Ankara’da ikamet eden Posoflu yardımsever hemşerimiz Tülay Yılmaz, Posof Gençlik ve Spor Kulübünü Belediye Başkanı Cahit Ulgar’la ziyaret etti.

U19 ligine tarihinde ilk kez katılacak olan Posof Gençlik Spor’un ihtiyaçlarını temin eden Tülay Yılmaz, İş İnsanı Savaş Yılmaz’a katkılarından dolayı teşekkür etti.

Posof belediye Başkanı Cahit Ulgar, Kulüp Başkanı Erhan Aktaş, Ardahan Üniversitesi İdari Mali İşler Müdürü Erdal Başdemir ve Ardahan Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Erdoğan Altınkaynak’la birlikte futbolcuları ziyaret eden Tülay Yılmaz, burada futbolculara hediyelerini takdim etti ve başarılar diledi.

Posof ilçesi için 7 tane projesinin daha olduğunu açıklayan yardımsevere hemşerimiz Tülay Yılmaz, “Posof için güzel projeler hazırlıyoruz. Projelerimizin bir an önce başlaması için kıymetli büyüklerimizi ve gönül dostlarımızı desteğe davet ediyorum. Geleceğimiz olan gençlere sahip çıkalım. Futbol gençlerimiz için iyi bir uğraştır. Gençlerimiz İlçemizi temsil etmek için top koşturacaklar, duyarlı Posoflu hemşerilerimiz de, futbolcularımıza yardım ve destekte bulunsunlar” dedi.

Haber: Talip Şahin Şirin / Ardahan Haber

Bu haber 6650 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • aylin
    1 hafta önce
    Bayana dikkat edin sıkıntılı evlerden uzak. Tabiki posoftan uzak olsun.