Reklam
Reklam

HAYRETTİN HANOĞLU'NA TANITIM PLAKETİ

HAYRETTİN HANOĞLU'NA TANITIM PLAKETİ
21 Şubat 2021 - 13:01
Ulusal bir marketin reklam filminde rol alarak Ardahan’ı ulusal televizyonlarda tanıttığı için Ardahan’da geçmişte meclis üyeliği de yapan siyasetçi ve iş insanı Hayrettin Hanoğlu Çıldır Belediye Başkanı Yakup Azizoğlu, Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı tarafında ödüllendirildi.

Çıldır Belediyesi başkanlık makamında yapılan törende Hanoğlu'na Azizoğlu ve Demirci tarafından Ardahan'ın tanıtımında katkılarından dolayı ayrı ayrı plaket takdim edildi.

Başkan Azizoğlu, "Rol aldığı reklam filminde Ardahan ve Çıldır ilçemizin tanıtımına yaptığı katkılardan dolayı Sayın Hayrettin Hanoğlu'na Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Sayın Çetin Demirci ile birlikte hizmetlerinin nişanesi olarak plaket takdim ettik" dedi.

Bir Ardahan sevdalısı olduğunu dile getiren Hayrettin Hanoğlu ise, "Rol aldığım reklam filminde Çıldır ilçemizin ve Ardahan’ımızın tanıtımına bir nebze olsa da katkım olmuşsa ne mutlu bana. Çıldır belediye başkanımızın plaket takdimi Ardahan ticaret odası başkanı katılımıyla yapılmıştır. Sayın belediye başkanımıza ve Ardahan Ticaret Odası başkanımıza teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.
 
Bu haber 4833 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum