Reklam

Hasan Polat: AK Parti Belediyeyi bizimle kazanır!

Hasan Polat: AK Parti Belediyeyi bizimle kazanır!
05 Ocak 2019 - 18:19

Ak Parti Hanak Belediye Başkan Aday adayı Hasan Polat, ilçede 31 Mart Yerel seçimlerde AK Parti’nin zaferle ayrılacağını söyledi.

Kim aday olursa olsun ilçede iktidar partisinin kazanması gerektiğini ifade eden Polat, ilçenin en büyük problemlerin başında işsizliğin geldiğini,  İktidarın gücünü de kullanarak gerçekleştirecek projelerle bu soruna azami ölçüde çözümler sağlayacaklarını dile getirdi.

Hanak'ta sosyal mekânların yetersiz olduğunu, memurların, misafirlerin ve halkın daha modern ve huzurlu ortamlarda yaşayabilmeleri için sosyal ve kültürel projelerin teker teker hayata geçirileceğinden halkın emin olması gerektiğini belirten Polat, “Daha fazla hizmet gelmesi için AK Parti iktidarının olması elzemdir. Önceki dönem CHP’ye kaptırdığımız Belediyeyi geri alacağız. Yolları temiz ve asfaltlı çevre düzenlemesi tamamlanmış bir Hanak için kolları sıvadık. Halkımız karar vermiştir. Yeni dönemde Ak Parti ile yoluna devam edileceğini biliyoruz. Her zaman söylediğim gibi, onurlu Hanak halkı en güzel hizmetlere layıktır. Adaylık bana verildiğinde çok rahatlıkla seçimi kazanacağımızı her kesimden oy alabileceğimizi tüm kamuoyunun bilgisindedir. Her kesimle barışık oluşumuz nedeniyle halk tarafından sevilen bir siyasetçiyim” dedi.

HASAN POLAT KİMDİR?

1960 Hanak doğumlu olan Hasan Polat lise mezunudur. Hanak merkezde esnaflık yapmaktadır. Aynı zamanda 33 yıl boyunca Doğruyol, Demokrat Parti ve Anavatan Partisi Hanak İlçe Başkanlıkları görevlerini yürüttü. Hanak ilçesini çok iyi bilen halkın sorunlarını en iyi şekilde çözebilecek bir kimliğe sahip olan Polat, siyasi dönemlerinde 100’den fazla kişinin ilçede işe girmesine katkıda bulundu. Bütün yatırımları Hanak İlçesinde bulunan Polat, ilçede sevilen ve saygın bir kişilik olarak ön plana çıkıyor.

Bu haber 4254 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum