Reklam
Reklam

HANCIOĞLU: BU MİLLET SAFFET KAYA'YI BAĞRINA BASMIŞ; KÜLLİYEN YALAN!

HANCIOĞLU: BU MİLLET SAFFET KAYA'YI BAĞRINA BASMIŞ; KÜLLİYEN YALAN!
23 Mayıs 2022 - 10:24 - Güncelleme: 23 Mayıs 2022 - 17:30
Ardahanlı esnaflardan ve eski İl Genel Meclis Üyesi Suat Hancıoğlu, 22 Mayıs’ta Ardahan'a gelip eskileri cilalayıp açan Saffet Kaya’ya ateş püskürttü.

Saffet Kaya’yı yaylım ateşine tutan Hancıoğlu, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı;

“Yeter be kardeşim bu toplumu bu kadar rezilliğe gömme? Kimsenin seni bağrına falan bastığı yok, hiç ders almıyor musun? Bağımsız aday oldun o kadar para harcadın 2800 oy aldın, o sonuçtan sonra senin bu memlekete gelmemen lazımdı ama nerde o erdemlik, neymiş seviyormuş bırak kardeşim sen git çoluk çocuğunu sev, bu memleket senin sevgine mi kalmış, yalandan parayla araçlar kiralayıp kendini karşılattırmak gerçekten çok ilkelce bir organizasyon.

Bak Sayın Kaya gerçekten bu işlerin tamamının senin paranla yapıldığını toplum da biliyor herkes de biliyor. Sen hala bu işin bir sonuç vereceğini zannediyorsan çok yanılıyorsun, çünkü bu işin tecrübesini bağımsız aday olarak en iyi siz yaşadınız. Biri size gerçekten bu işlerin boş ve sizin bundan sonra bu memlekette vekil olmanız mümkün değildir demesi lazım, çünkü sizin gayenizin hizmet falan değil egonuzu tatmin etmek olduğunu sağır sultanda biliyor Ardahanlı da biliyor.

Allah aşkına insan bir sormaz mı açılışını yaptığın yılların kangreni olan Ar Et 20 yıldır sizde ve ailenizde değil miydi? Şimdi seçim yaklaşmış gelmişsin açılış yapıyorsun yatırım yaptım diye ahkam kesiyorsun, Allah aşkına yatırım nerede tosunu alıp ahıra koyup besi yapıp kestirip para kazanmak ne zamandan beri memlekete yatırım oldu. Üç beş hayvan bakıcısı çalıştırmak ne zamandan beri yatırım veya istihdam oldu. Lütfen bu toplumla alay etmeyelim, arkadaşım senin hiçbir şeyin doğru değil, geçmişte de söylediğin gibi maaşımı muhtarlara veriyorum diye hala yalan söylüyorsun. Yahu bir tane maaş verdiğin muhtar gösteremezsin insanları bu kadar zan altında bırakma yazıktır günahtır.

Dizdiğin araç konvoyunu birazcık şöyle seyrettim inanın bütün samimiyetimle söylüyorum sürücülerin yüzde doksanı benimle göz göze gelmemek için elinden geleni yaptılar. Çünkü onlarda yaptıklarının yanlış olduğunu biliyorlar, yahu bu insanlar seni neden karşılarlar bunun bir açıklaması var mı lütfen var mı söyleyebilir misin?

Sonuç olarak bu yaptığın iş yanlıştır diyorum ve bir Ardahanlı olarak rahatsız oluyorum. Ama siz Suat Hancıoğlu sizi neden ilgilendiriyor diye soruyorsanız, hemen söyleyeyim çünkü ben sizi çok iyi tanıyorum sizden bu memlekete hiçbir fayda gelmez siz misyonunuzu tamamlamışsınız bu saatten sonra sizden bu memlekete nede kimseye hayır gelmez geride temiz bir sayfa bırakmamışsınız, bu tür şovlara devam edersen bildiğim bazı şeyleri bir dahaki yazımda anlatmaya çalışırım, Ardahan kamuoyunu saygıyla selamlıyorum.”
Reklam
Bu haber 2550 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 6 Yorum
 • hacı
  1 ay önce
  bak işine sen kimsin.
 • Isme gerek yok
  1 ay önce
  Ancak bir kalıp sabuna satarlar kimsenin iş güç yaptığı yok
 • ÇOBAN
  1 ay önce
  Bildiğim bazı şeyleri birdahaki yazımda anlatırım demişsiniz siz ne biliyorsunuz ki sizinde farksız olduğunuzu düşüneceğim yazdıklarınız ile alakalı.
 • M. Kayabaşı
  1 ay önce
  Suat bey kardeşim ağzına sağlık. Bu kadar kolay kandırılmasın insanlar artık!
 • Cengiz durak
  1 ay önce
  Suat Hancıoğlu Merhaba yazmış olduğunuz yorumlarınıza ,hatta yazacağınız yazının neler olduğunu biliyorum.nerden biliyorsunuz derseniz geçmişte beraberdik .harfen katılıyorum. Bana göre Saffet kaya nın en samimi en doğru dostu Suat Hancıoğlu dur . Uyardığı içi doğru eleştiri yaptığı İçin dir Hancıoğlu yüreğinize sağlık tebrik ederim.saygılar sevgiler
 • gurbet ardahan
  1 ay önce
  nusret koyuncuya ne demeli o ne geziyor peşinde