Reklam

Hanak'ta Bora Aydın depremi!

Hanak'ta Bora Aydın depremi!
04 Mart 2019 - 11:50

BORA AYDIN, HANAK BAĞIMSIZ İL GENEL MECLİS ÜYESİ OLDU

2014 yerel seçimlerinde DSP’den aday olup 1179 oy alan Bora Aydın,  Hanak ilçesinde AK Parti, CHP ve DSP’nin korkulu rüyası olmaya devam ediyor.

31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler seçimlerinde AK Parti’den İl Genel Meclis Üyesi aday adayı olan Bora Aydın, açıklanan listede ismi olmayınca Bağımsız İl Genel meclis üyesi adayı oldu. Hanak ilçesinde yıllardır esnaflık yapan lise mezunu Aydın, 1969’dan bu yana Hanak ilçesinde esnaflık yapıyor.

Hanak ilçesine ilk petrol istasyonu işleten ailenin bir ferdi olan Bora Aydın, aynı zamanda 2009 – 2014 yılları arasında Demokrat Parti’den İl Genel Meclis Üyesi seçilen Orhan Aydın’ın yeğenidir. Aynı zamanda ATSO Yönetim Kurulu üyeliği de yapan ve İl Genel Meclis üyeliğine Bağımsız olarak aday olan Bora Aydın, gazetemize önemli açıklamalarda bulundu.

31 Mart’ta yapılacak Mahalli seçimlerde Hanak merkeze bağlı mahalle ve köylerde yaşayan değerli seçmenlere çok güvendiğini belirten Bora Aydın, “ Ben Hanak halkıyla her zaman iç içe olmuşum. Onların dertleriyle ilgilenip sorunların çözülmesi için her zaman yardımlarına koşmuşum. Hanak ve köylerinin daha çok gelişmesi ve sorunların bitirilmesi için İl Genele Bağımsız aday oldum. Çünkü ben Hanak halkının samimiyetine güveniyorum. Hanak halkı çıktığım bu yolda beni yalnız bırakmayacaklarına inanıyorum. AK Parti’de aday adayı oldum. Ancak bazı ayak oyunlarıyla liste dışı kaldım. Yaşanan bu durumdan dolayı Hanak halkı ve köylülerimiz yapılan bu haksızlığa karşı geldiler. Bağımsız İl Genel meclis Üyesi adaylığım tek başına alınmış bir karar değildir. Köylülerimiz, halkımız ve sevenlerimizle gerçekleştirmediğimiz istişare sonucunda bu kararı aldım. 1 Nisan sabahı Hanak’ın samimi ve yürekli halkı teveccühünü bizden yana kullanacaktır. 31 Mart Mahalli İdarelere seçimi ülkemize ilimize ve şirin Hanak ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyor; bu seçimi barış huzur ve kardeşlik içerisinde geçmesini dilerken, bu işi hak edenin kazanacağını belirtip, halkımızdan destek istiyorum” açıklamasında bulundu.

Bu haber 3533 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum