Reklam

Hanak SYDV iddialara ne diyecek?

Hanak İlçe Kaymakamlığı tarafından Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı için açtığı personel alım ilanına başvuru yapanlar, yaşanan gelişmelerden rahatsız olduklarını dile getirdiler.  

Hanak SYDV iddialara ne diyecek?
10 Mart 2017 - 13:39

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı “Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi” unvanlı  personel istihdamı için başvuru yapan adaylar, İlanda KPSS taban puanı 70, başvuru kılavuzunda ise neden 60 puan şartı koyulduğunu soruyorlar.

Daha önce 6 ay ikamet ve Hanak İlçe sınırları şartı koymayan Hanak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, bahse konu olan puanda düzeltme işlemi yapıldıktan sonra neden Hanak ilçe sınırları içerisinde en az 6 ay ikamet şartı konulmasına bir anlam veremediklerini açıklayan Ardahan’da ikamet eden ve üniversite mezunu olan onlarca genç, “bir ilanda iki defa değişikliğe giden yetkililerden şikayetçi olacaklarını” açıkladılar.

Bu haber 1540 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • VOLKAN
  3 yıl önce
  BU KONUN AÇIKLIĞA KAVUŞMASI GEREKMEKTEDİR.MADEM Kİ ALINACAK İNSAN BELLİ İNSANLARI NEDEN BU KADAR UĞRAŞTIRIYORSUNUZ
 • SYDV
  3 yıl önce
  Vakıf görevi gereği yöneticilerin dayanışması ile birine yardımda bulunuyor galiba. İlk i***da kişiye özel hazır***mıştı. Ancak aynı şartları taşıyan başkalarıda başvurunca alım iptal edildi. Yeni şartlarla yeniden i***a çıkıldı. Bakanlığa ve BIMER e de şikayet edildi. Yakında kokusu çıkar. Adalet...!
 • Gülay
  3 yıl önce
  Kişiye özel kadro olunca düzeltme üzerine düzeltme yapılır tabi.
 • Kaan
  3 yıl önce
  Hanak sydv ye soralim bu kadro Kime ozel tahsis edildi? Kime ne karsiligi verildi bu kadro Ardahan kucuk yer kokusu cabuk cikar. İnsallah bu hatadan donerler
 • Fikret Ilgar
  3 yıl önce
  evet 87 puanım var ve ardadahn merkezde yaşıyom bu iş benim olmalı