Reklam

Hanak CHP 31 Mart'ta hazır

Hanak CHP 31 Mart'ta hazır
04 Mart 2019 - 11:45

31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler seçimlerinde mevcut Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya’yı yeniden aday gösteren CHP Hanak İlçe Örgütü, İl Genel Meclis üyelerini de belirleyerek birlik ve beraberlik içerisinde seçim startlarını verdiler.

2009-2014 yılları arasından CHP’den Hanak ilçesinden İl Genel Meclis üyesi seçilen ilçenin sevilen esnaflarından Yüksel Yılmaz CHP İl Genel 1. Sıra adayı gösterilirken 2. Sırada ise Hanak ilçesine Ortakent mahallesinin genç dinamik ve sevilen isimlerinden Gökhan Gürbulak oldu.

5 YIL BOYUNCA HANAK’I ŞEFFAF YÖNETTİK 

Hanak’ta seçimlerde tekrar başarılı olacaklarını söyleyen CHP Hanak Belediye Başkan Adayı Ayhan Büyükkaya, “Yerel seçimlerde ilçe örgütümüz, Belediye Meclis üyelerimiz ve İl Genel Meclis üyelerimizle birlikte seçim çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu kapsamda halkımızı dinleyerek sorunların ne olduğunu ve nelerin yapılması gerektiği noktasında görüş alıverişinde bulunuyoruz. Bildiğiniz gibi bir dönem Hanak Belediye Başkanlığını büyük bir özveriyle yapıp gecemize gündüzümüze katarak Hanak ilçesini en büyük sorunlarını çözdük. Hanak ilçesinde gerçekleştirdiğimiz yatırım ve projelerimiz nedeniyle seçmene yüzümüzün akıyla gidip oy isteyebiliyoruz. Biz 5 yıl boyunca yerimizde oturmadık, çalıştık, proje ürettik yatırım yaptık. Hanak için ne gerekiyorsa onun mücadelesini başarılı bir şekilde verdik. Halkımız yaptığımız bu çalışmalara sessiz kalmadı ve 31 Mart’ta da sandığa giderek elini vicdanına koyarak, oyunu lehimizde rahat bir şekilde kullanacağından şüphemiz yoktur. Çünkü bizim sevdamız Hanak’tır. Bizim makam ve koltuk derdimiz yoktur. Hanak Belediyesini borçlu ve sıkıntılı bir şekilde aldık. Bugün Hanak belediyesinin borcu olmamakla birlikte kurumsal bir kimliğe kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 5 yıllık çalışma sürecimizde Hanak belediyesi personeli ile çalışanlarıyla örnek bir belediyeciliğe kavuşmuştur. 5 yıllık Hanak belediye başkanlığı sürecinde yaptığımız tüm projelerde hesap verilebilir ilkesiyle hareket edip şeffaf davrandık. Bunun için ikinci dönem yeniden belediye başkan adayı olduk. Kamuoyu anketleri ve başarılı çalışmalarımız nedeniyle yeniden CHP’den Hanak Belediye Başkan adayı gösterildik. Yine aynı heyecan ve şevkle önce partimizi zafere taşıyıp daha sonra yarım kalan projelerin tamamlanması ve Hanak ilçesine yeniden proje katmak için çalışacağız. Halkımız ne yapacağımızı biliyor. Hanaklı seçmen bunun farkında olup işi şansa bırakmayıp gereğini yapacaktır” dedi.

CHP İL GENEL’DE 2-0 PEŞİNDE

CHP’nin tecrübeli İl Genel Meclis Üyesi 1 sıra adayı Yüksel Yılmaz ise, “ Biz yıllardır Hanak’ta yaşıyoruz. Ben Hanaklı hemşerilerimizin tüm köyleriyle birlikte en iyi tanıyanlardanım. Köylerimizin hangi sorunları olduğunu çok iyi biliyorum. 1 dönem İl Genel Meclis üyeliği yaparak ilçemiz için çok iyi yatırımlar aldık. Aynı heyecan ve enerjiyle yerel seçimlerde İl Genel Meclis Üyeliğini Gökhan Gürbulak kardeşimle birlikte kazanıp köylerimizin tüm sorunlarının çözümü için mücadele edeceğiz” diye konuştu.

GÖKHAN GÜRBULAK CHP’YE HEYECAN GETİRDİ

CHP Hanak İl Genel Meclis Üyesi 2. sıra adayı Gökhan Gürbulak ise, “ 2009-2014 yılları arasında İl Genel Meclis üyeliği yapan tecrübeli isim Yüksel Yılmaz’la birlikte Hanak ilçemizde 2-0 yapacağız. Seçim çalışmaları kapsamında köylerimizin tüm önerilerini dikkate alarak sorunları not edip seçildikten sonra çözüme kavuşturacağız. Biz bu güveni boşa çıkarmayacağız” şeklinde konuştu.

Bu haber 2977 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum