Reklam
Reklam

Hanak Belediyesinden bahar temizliği

Hanak Belediyesinden bahar temizliği
30 Nisan 2020 - 15:12

Dünyanın başına bela olan korona virüs Covid-19 salgını nedeniyle tüm tedbirleri uygulayan Hanak Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilkbaharla birlikte şehrin muhtelif yerlerinde temizlik çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya Başkanlığında Belediye personelinin tamamının katılımıyla gerçekleşen çevre temizliği,  çevre yolu, eski lise bahçesi, mezarlık çevresi ve ara sokaklarda çöp toplama işlemi yapıldı. Çevre temizliği çalışması önümüzdeki hafta da devam edecek

Konu hakkında açıklamada bulunan Hanak Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya, ekiplerin sadece temizlik çalışması yürütmediklerini, geri dönüşüme de önemli katkı sağladıklarını belirterek, “Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler tarafından şehirde devam eden genel temizlik çalışmalarının yanı sıra, yol kenarlarına ve boş arazilere başıboş bir şekilde atılan çeşitli atıkların genel temizlik işlemlerini yapıyoruz” dedi.

Başkan Büyükkaya, “Yürütülen çalışmalarla şehrimizde çevre kirliliklerinin önüne geçmeye çalışıyor ve temiz bir Hanak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu konuda çok hassasız. Daha temiz daha güzel bir Hanak için durmadan çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Dünyanın başına bela olan Korona virüsün en büyük ilacı temizliktir. Halkımızdan rica ediyoruz, çevremizi temiz tutalım ve duyarlı olalım” şeklinde konuştu.
 

Bu haber 10328 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum