Reklam

HALKIMIZIN GÜVENİNİ BOŞA ÇIKARMADIK

HALKIMIZIN GÜVENİNİ BOŞA ÇIKARMADIK
21 Eylül 2018 - 10:58

Göle Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu, Ardahan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Kaya’yı ziyaret ederek çalışmalarla ilgili bilgi alış verişinde bulundu.

Göle Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu’nun ilçenin yüz yıllık sorunlarına neşter attığını ve başarılı çalışmalar gerçekleştirdiğini açıklayan Göle Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yılmaz Kaya, nazik ziyaretten dolayı teşekkür etti.

HALKIMIZIN GÜVENİNİ BOŞA ÇIKARMADIK

Göle Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu, ilçe merkezinde bir süredir devam eden alt ve üst yapı çalışmalarında sona yaklaşılmasının mutluluğunu yaşıyor.

Alt yapı ve üst yapı çalışmaları tamamlanmak üzere olan ilçede esnafı ziyaret ederek, birlikte çay için ve çalışmalar sırasında çektikleri sıkıntılar dolayısıyla gönül alan İsmailoğlu, sıkıntı çekmeden refaha ulaşılmadığını bir kez daha öğrendiklerini söyledi.

Düşüncelerini gazetemize aktaran İsmailoğlu şunları konuştu: “Daha yaşanabilir bir Göle için bizimle beraber sıkıntılı bir dönem geçiren ve bu sürede büyük sabır gösteren esnafımıza teşekkür ediyorum. Çok şükür, esnafımızın da, halkımızın da yüzünü kara çıkartmadık. Alt yapımızı bitirdikten sonra başladığımız üst yapı çalışmaları sırasında halkımız ve esnafımız bizimle aynı kaderi paylaştı. Bu süreçte hep birlikte sıkıntılar yaşadık. Ama sıkıntı yaşanmadan, çile çekmeden refaha kavuşulmadığını yine halkımızla birlikte bir kez daha öğrendik. Halkımız bize güvendi ve biz de halkımızın bu güvenini boşa çıkarmama adına gece gündüz çalışarak, Milletvekilimiz Orhan Atalay’ın da desteğiyle ilçemizi, sıcak asfaltlı yola, geniş kaldırımlara kavuşturduk. Çalışmalarımızı tamamladıktan sonra inşallah ilçemizin bir eksiği kalmamış olacak.”

Bu haber 958 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum