Reklam

Halil Kaçar'a halkın sevgi seli sürüyor

Halil Kaçar'a halkın sevgi seli sürüyor
05 Ocak 2019 - 16:44

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ardahan Belediye Başkan Adayı Halil Kaçar, seçim ziyaretlerini sürdürüyor. Kaçar’a Ardahan halkı büyük sevgi gösterisinde bulunuyor.

Ardahan’da vatandaşların ve ülkücü camianın sevilen ismi olan, temiz, güler yüzlü ve saygın kişiliğiyle ön plana çıkan Kaçar,  şehirde MHP’nin oylarının yanı sıra diğer partilerden de oy olması bekleniyor. Kaçar’ın her kesimden oy alması beklenirken, MHP’ de Ardahan’da belediyeyi kazanmak için var gücünü ortaya koyuyor.

SAFFET KAYA’DAN HALİL KAÇAR’A ŞEREF SÖZÜ

'Ardahan'da AK Parti ile ittifak' yok diyen ve Ardahan ile Posof adaylarını belirleyip, 'Adaylarına 'Gidin çalışın' diyen MHP Genel Başkanı Prof. Dr. Devlet Bahçeli'yi ziyaret eden MHP Ardahan Belediye Başkan Adayı ile MHP İl Başkanı daha sonra 20.21 ve 23.Dönem Ardahan Milletvekili Saffet Kaya’yı ziyaret ederek Kaya'dan destek istemiştiler. Saffet Kaya'da kendisini ziyaret edip destek isteyen MHP adayına namus şeref üzerine yemin ederek destek sözü vermişti. Bilindiği gibi Saffet Kaya, 2014 mahalli Seçimlerde AK Parti adayı Faruk Köksoy’u desteklemiş, CHP’nin kazanacağı seçimi tersine çevirmişti.

HALİL KAÇAR, HER KESİMDEN OY ALIYOR

Seçim çalışmaları kapsamında, gittiği her evde halkın büyük sevgi gösterisinde bulunduğu Kaçar’lı MHP, Ardahan’da ilk defa seçimi kazanmak istiyor. Bu bilinçle hareket eden MHP Başkan Adayı Halil Kaçar, tek tek haneleri geziyor, vatandaşların sorunlarını dinleyip onlardan destek istiyor. Eğitimci olan Kaçar’a vatandaşların yanı sıra öğrenci velileri de büyük ilgi gösteriyor. Ardahan’da Kürt, Türk, sağ ve sol görüşler fark etmeksizin her kesimden oy alacağı gözlemleniyor.

KAÇAR, HALKIMIZ EN DOĞRU KARARAI VERECEKTİR

‘Güçlü bir kadroyla ve halkla beraber yürüyoruz’ diyen Kaçar, “Öncelik olarak gördüğümüz konular; Tarafsızlığımız, adaletimiz ve iyi niyetimiz olacaktır. Biz Ardahan’ın sorunlarını biliyoruz. Üstesinden gelinmeyecek, çözülmeyecek sorunlar değildir. Bizim projelerimiz hazır, ayrıca devam eden projelerimiz de var. Çok güzel projelerimiz var. İnşallah bunları 1 Nisan'dan itibaren uygulamaya başlayacağız. Ardahan halkı bu evladına sahip çıksın. Milletimizin sandıkta en doğru kararı vereceğini inancım tamdır" diye konuştu.

Van İline atanan Vali Mehmet Emin Bilmez, veda ziyaretleri kapsamında Milliyetçi Hareket Partisini ziyaret ederek MHP Belediye Başkan adayı Eğitimci Halil Kaçar’a başarı dileğinde bulunmuştu.

Bu haber 1624 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum