Reklam

HALİL İBRAHİM DURSUNOĞLU'NDAN DİKKAT ÇEKEN BAYRAM MESAJI

HALİL İBRAHİM DURSUNOĞLU'NDAN DİKKAT ÇEKEN BAYRAM MESAJI
13 Mayıs 2021 - 13:51
DURKAR Dursunoğlu Kardeşler Ltd. Şti Müdürü ve ortağı, 24 Haziran Milletvekili Genel seçimleri AK Parti 2. Sıra Milletvekili adayı Yüksek Bilgisayar Mühendisi Halil İbrahim Dursunoğlu, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

“Ramazan ayını huzurla geçirip Ramazan Bayramına kavuşturan Allah’a şükürler olsun” diyen Halil İbrahim Dursunoğlu, önümüzdeki Bayram namazını Mescidi Aksa’da kılmayı temenni ederek şu ifadeleri kullandı:

“Kıymetli hemşehrilerim, bir Ramazan ayını daha bitirip Ramazan Bayramına kavuştuk. Her ne kadar içimize bayram sevinci dolsa da bu seneki bayram sevincimiz buruk olmuştur. Gerek şehrimizde gerek ülkemizde yaşanan vaka artışlarından dolayı bu sene bayramı evlerimizde geçireceğiz. Ama bundan daha vahim olan çocuk katili İsrail’in hepimiz için kutsal olan Mescidi Aksa’ya ve Müslüman kardeşlerimizin yaşadığı Filistin topraklarına yine ve yeniden saldırıya başladı. Nazi Almanya’sında Yahudilere karşı kullanılan silahlardan daha kötü ve daha acımasız bir şekilde Mescidi Aksa’da kan dökmeye başlamıştır. Bu hususta bir an önce Rahmetli Erbakan hocanın da bahsettiği gibi acil bir İslami Nato (İslami Asker Gücü) kurulması gerekmektedir. Lakin Arap dünyasının yuları kimlerin elinde olduğu bellidir. Bu yüzdendir ki yine Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde bu birlik kurulabilir. Allah Cumhurbaşkanımıza ve devletimize güç versin. Dualarınızı devletimizden ve Filistinli kardeşlerimizden eksik etmeyin. Bu vesileyle Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar; Hayırlara Vesile olmasını dilerim. İnşallah bundan sonraki bayram namazlarımızı Mescidi Aksa’da kılarız.”
 
Bu haber 1589 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum