Reklam
Reklam

GÜRBULAK: AK PARTİ İÇİN İL BAŞKAN PROFİLİNİ AÇIKLADI

GÜRBULAK: AK PARTİ İÇİN İL BAŞKAN PROFİLİNİ AÇIKLADI
31 Ocak 2021 - 16:37 - Güncelleme: 31 Ocak 2021 - 17:26
AK Parti Ardahan Kurucularından, 3 dönem AK Parti İl Başkan yardımcılığı görevinde bulunan, Göle Belediyesi eski Yardımcısı olan ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu eski İl Başkan Yardımcısı görevini de yürüten Nurbay Gürbulak, AK Parti 7. Olağan Kongresi öncesi çarpıcı bir analizde bulundu.

AK Parti’nin Ardahan ilk önce birlik ve beraberliği yakalaması gerektiğine vurgu yapan Gürbulak: “AK Parti de kongrelerin tazelenme, yenilenme, tecrübenin ışığında geleceğe yön verecek kadroların şekillenmesi olması gerekir. Tecrübe parti içinde birlik beraberliği sağlama açısından dikkate alınması gereken en önemli kriterdir çünkü birlik ve beraberliğimiz daim oldukça daha gidecek çok yolumuz, gerçekleştirecek çok hedefimiz olacaktır. Ama gelin görün ki, Ak Parti’de bu birlik beraberliği sağlayacak herkes ötelenmiş partiden uzaklaştırılmış ve teşkilatın dışına itilmiş. Acizane tavsiyem Ardahan da AK Parti’de birlik ve beraberliği yeniden inşa edecek tecrübeli liyakat sahibi kanaat önderi olacak karaktere sahip asaletli bir aileden gelen bir il başkanının seçilmesi, Ardahan’ımız için hayırlı olacaktır” dedi.
Bu haber 1561 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Asalet
    5 ay önce
    Aileleri asaletli o***lar yada olmayanlar şeklinde sınıf***dıran bir zihniyetin siyasette yer almaması daha doğru olur . Oy isterken sadece asaletli gördüğünüz ailelerden mi oy istiyorsunuz