Reklam

Gültekin: Göle'ye Ak Parti ve Ruslar hizmet yaptı ...

Gültekin: Göle'ye Ak Parti ve Ruslar hizmet yaptı ...
25 Aralık 2019 - 16:00

Göle Belediye Başkanı İlhan Gültekin, Cumhuriyet tarihinden bu yana Göle’ye en büyük yatırımların AK Parti iktidarı döneminde yapıldığını, Cumhuriyet tarihinden önce ise Rusların dışında her hangi bir yatırımın yapılmadığını söyledi. 

Başkan Gültekin, 8 aylık Belediye Başkanlığı döneminde gerçekleşti-rdiği hizmetlerle ilgili gazetemize açıklamalarda bulundu. Göle Belediyesinin toparlanma sürecine girdiğini ve borçları düzenli bir şekilde ödemeye çalıştıklarını aktaran Başkan Gültekin, bir önceki dönemde kalan yatırım ve projelerin tamamlanacağını, Belediye olarak halkımıza en iyi hizmeti verme gayreti içerisinde olacağını belirtti.

Kentin sorunlarına uzun vadeli çözüm üretmek için çalışmaların sürdüğünü belirten Başkan Gültekin, “Ana caddeler, kaldırımlar ve mahalle arası yollarda bakım, onarım ve yenileme çalışmalarında ciddi bir mesafe kaydettik. Hayvan Pazarının eksikliklerini giderdik ve önümüzdeki günlerde açılışını gerçekleştireceğiz. Şehrimiz doğalgazla ısınmaya başladı. Önümüzdeki süreçte yeni belediye hizmet binası, sanayi sitesi, Millet Bahçesi, otogar, Çatom ve diğer birçok projenin tamamlanarak hizmete girmesini sağlayacağız. Kenti her gün canlı tutmak için hayvan pazarını Pazartesi ve Perşembe’ye aldık. İktidar gücüyle, Milletvekili Atalay’ın destekleriyle birlikte ilçenin yarım kalan bütün projelerini tamamlayacağız. Eski otogarın yerine ise kapalı semt pazarı yapıp, ilçede taş atölyesi kurarak köylerdeki kıymetli taşlarla şehri giydirmek istiyoruz. En büyük hayalimiz taş kesme ocağını kurmaktır, bunun için çalışmalarımız sürüyor. Kum ocağımız faaliyete girdi ve Belediye adına çalıştırıyoruz” diye konuştu. 

Başkan Gültekin, Göle Belediyesi olarak asli hizmetlerin dışında, ilçeyi geleceğe taşıyacak stratejik planlamalar üzerinde çalıştıklarını, ilçemizi göç veren değil, göç alan bir konuma getirmek için ne gerekiyorsa bunun mücadelesini vereceklerini sözlerine ekledi. 

Bu haber 3874 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • yasin KAYIKÇI
  6 ay önce
  Yokuş aşağıya herkes koşarak iner ama asıl önemli o*** yokuş yukarıya koşarak çıkmaktır. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarı diler tebrik ederim.
 • Mustafa
  7 ay önce
  Bu cumhuriyet seni dahi belediye başkanı yapmış
 • Xxxgöleli
  7 ay önce
  Helal böylelikle rüyasında bile göremezler Başkanlığı akp sayesinde
 • Nejdet Kanbir
  7 ay önce
  Demekki birgün AKP iktidarı biterse, başkan Rus iktidarına umutlu. Tartmadan konuşmak koltuktan kaynak***ıyor olsa gerek.