Reklam
Reklam

GÜLTEKİN, ATALAY İÇİN NE DEDİ?

GÜLTEKİN, ATALAY İÇİN NE DEDİ?
11 Şubat 2020 - 23:04

“Niğde’nin Enleri Ödülleri”nin sahiplerini bulduğu törenle KGK Niğde programı sona erdi. Programa Küresel Gazeteciler Konseyi Ardahan İl Temsilcisi, Ardahan Gazeteciler ve Foto Muhabirleri Cemiyeti Başkanı Özkan Karakaya da katıldı.

“Niğde’nin Enleri Ödülleri” programında AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin ile bir araya gelen Karakaya, Ardahan ve Niğde üzerine kısa bir sohbette bulundu.

Niğde’nin doğal ve tarihi güzelliklerini ülkemize ve tüm dünyaya tanıtmak ve ilimizi markalaştırmak amacıyla ‘Marka Kent Niğde’ projesi ile çıkılan bu yolda orta vadede turizm ve kültür kenti olmayı hedeflediklerini açıklayan AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, “AK Parti Ardahan Milletvekilimiz Prof. Dr. Orhan Atalay ile uyumlu çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Orhan abi çok çalışkan bir milletvekili, biz de kendisini çok seviyoruz. Sayın Atalay, TBMM’nin renkli simasıdır, dostluğumuz bakidir” dedi.

Niğde Valiliği, Niğde Belediyesi ve Ahiler Kalkınma Ajansı ile Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi işbirliğinde hazırlanan "Marka Kent Proje Raporu ve Logo Lansman"ı görkemli bir törenle gerçekleştirdi. 

Törene, Vali Yılmaz Şimşek, AK Parti Niğde Milletvekilleri Yavuz Ergun ve Selim Gültekin, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. İlyas Gökhan, Küresel Gazeteciler Konseyi Başkanı Mehmet Ali Dim, Kaymakamlar, Kurum ve Kuruluş Müdürleri, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları ile Siyasi Parti Temsilcilerinin yanı sıra, Türkiye’nin dört bir yanından yaklaşık 55 İlden gelen gazeteci katılım sağladı.

Bu haber 1296 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum