Reklam
Reklam

GÖLE OTOMOTİV, %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLIYOR

GÖLE OTOMOTİV, %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLIYOR
23 Ocak 2021 - 17:13
İstanbul Ataşehir’de her marka ve model araca kaporta, boya, mekanik tamir ve bakım hizmetleri verildiğini açıklayan Göle Otomotiv Servisi sahibi Ardahanlı hemşehrimiz Nurettin Toprak; “Yıllardır vermiş olduğumuz hizmetler doğrultusunda, müşteri memnuniyetinin ve güven duygusunun en dikkat edilmesi gereken unsur olduğunu biliyoruz. Sorumluluğumuzun bilincinde olup, araçlarınıza kendi aracımız gibi değer veriyoruz. Bu bilinçle amacımız güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler üretip %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Hizmet verdiğimiz alanlarda tüm hemşehrilerimizi servisimizde görmekten mutluluk duyarız” dedi.

Göle Otomotiv Servisinde çalışan uzman personel ve teknik donanım ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler sunduklarını belirten Toprak, hasarın boyutu ne olursa olsun yenisi gibi onardığını söyledi.

VERDİĞİMİZ TÜM HİZMETLER 1 YIL GARANTİ KAPSAMINDADIR

Kaporta konusunda uzun yıllara dayanan  birikim ve tecrübenin ve bu sektörde tanınır olmanın verdiği güvenle müşterilerimize bekledikleri hizmeti verdiklerini, müşterilerimize sağlamış olduğumuz tüm hizmetlerimizde 1 yıl garanti sunduklarını belirten Nurettin Toprak; “Aracınız her ne kadar gözünüz gibi sakınsanız da, kaporta hasarı her zaman oluşur. Park halindeki aracınıza bisiklet çarpabilir, otoparkta birisi kapıyı vurabilir, seyir halinde kamyonlardan taş veya mıcır aracınızın kaportasına zarar verebilir. Aracın kaportasında oluşan çizikler ve boya aşınmaları zamanla paslanmaya sebep olabilir. Kazalar ise kaçınılmazdır. Bu durumda, parça değişime kadar varan kaporta hasarları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Her marka ve model hasarlı binek ve ticari araçların kaporta, şasi aksamları fabrikasyon çıkış standartları doğrultusunda alanında eğitimli ve uzman ekibimiz tarafından günümüzün modern, teknolojik cihaz ve ekipmanları ile yapılır. Teknolojinin son ürünü olan makinalar ve el aletleriyle çalışan deneyimli personelimiz, aracınızı fabrikadan çıktığı gibi onarır. Son teknoloji ürünü cihaz kullanımı ile hem aracınızın, hem de personelimizin güvenliği üst düzeyde sağlanmaktadır” şeklinde konuştu.  

Önce araçların hasarını tespit ettiklerini ve daha sonra fiyat listesi oluşturduklarını açıklayan Kaporta Ustası Nurettin Toprak; “Müşterilerimizin talep ve beklentileri doğrultusunda hizmet vermeye başlıyoruz. Profesyonel kadromuz sayesinde uzmanı olduğumuz bu sektörde sizlere üst düzey bir hizmet vermeye devam ediyoruz. Araçlarınızın en kısa süre içerisinde tamir işlemlerini gerçekleştiriyor ve bakımlarını eksiksiz şekilde yaparak sizlere teslim ediyoruz. Her marka ve model araca kaporta, boya, mekanik tamir ve bakım hizmetleri için 0 531 592 99 90 nolu telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır” ifadesini kullandı.
 
Bu haber 1479 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum