Reklam

GÖLE DEĞİŞİME GÖZ KIRPTI

GÖLE DEĞİŞİME GÖZ KIRPTI
27 Mart 2019 - 22:03

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Göle ilçe Belediye Başkan Adayı olan Özel Özen, Hapan Mevkiinde düzenlediği mitingde halka hitap etti. Özel Özen’in konuşması sık sık ve alkışlarla kesilirken, vatandaşlar Özen’e büyük sevgi gösterisinde bulundu. 

Binlerce Gölelinin katıldığı mitinge il ve ilçe yöneticilerin yanı sıra Ardahan Belediye Başkan Adayı Faruk Demir, CHP 24. Dönem Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt, İl Başkanı Yalçın Taştan da mitinge katılarak halktan Özen’e destek istedi. 

CHP Göle Belediye Başkanı Özel Özen yaptığı konuşmada, “Göle'nin paraya pula ihtiyacı yoktur. Kendi olanakları ile bir Göle geleceğini doğru yönetim ile kuracak yapıya sahiptir. Gurbetçilerimize ev yapmaları için arsa ve proje desteği sağlayacağız” dedi. 
Konuşmasında Milletvekili Orhan Atalay'a da seslenen Özen, ''Orhan Atalay bize oyunu versin, gitsin evinde rahat uyusun'' çağrısında bulunarak sözlerine şöyle devam etti:  “Göle'nin geleceği, adalet, eşitlik ve herkese iş olanakları ile mümkün olacaktır. Bu bir anlayış ve kardeşçe yaşamdan geçmektedir. Göle’nin gelişmeme sebebi kaynak yetersizliği değildir yönetim beceriksizliğidir. Göle ana caddeden ibaret değildir, Allah aşkına hele gidin arka taraftaki sokak yollarına bakın, mahallelere bakın ve elinizi vicdanınıza koyarak oy kullanın. Biz kazanırsak gençlerinizi İŞKUR gibi geçici işlerde değil sürekli bir şekilde çalışabilecekleri iş alanlarında istihdam edeceğiz. Göle’de değişime miting platformu yönünü değiştirerek başladım ve Göle’yi değiştirmeye, Gölede fark yaratmaya devam edeceğiz. Her yıl düzenli olarak Gölede iki Festival olacak birisi Temmuz ayında kaşar ve kültür festivali bir diğeri de Şubat ayında kış, kar ve kaz festivali olacak. Buradaki amacımız esnafımızı diri tutmak olacaktır” ifadelerine yer verdi. 

Mitingde bir konuşma yapan Ardahan Belediye Başkan Adayı Faruk Demir, baskılara ve tehditlere rağmen halkın onurlu bir duruş sergilediğini, Ardahan ve Göle’de CHP’nin seçimleri kazanacağına inandığını ifade etti. 

Mitingde halka seslenen CHP 24. Dönem Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt ise, CHP’nin Göle’de kazanması halinde Özel Özen’e her konuda destek vereceğine söz verdi. 

Bu haber 2000 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum