Reklam

GÖLE'DE UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE SEFERBERLİĞİ

GÖLE'DE UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE SEFERBERLİĞİ
05 Mart 2020 - 10:45

İçişleri Bakanlığı, İller İdaresi Genel Müdürlüğünün 29.02.2020 tarih ve 4060 sayılı Uyuşturucu ile Mücadele Mart Ayı Etkinlikleri konulu yazısı kapsamında, İlçemiz Kaymakamlık Toplantı salonunda Kaymakam Cevat Gün Başkanlığında, Kurum Amirlerimizin katılımıyla toplantı yapıldı. 

Toplantıda Uyuşturucu İle Mücadele Mart ayında yapılabilecek etkinlikler masaya yatırıldı.

Uyuşturucunun aklı ve iradeyi çalıştıramaz hale getirdiğini, toplumu derinden etkileyen sosyal bir sorun ve ülkenin kanayan yarası olduğunu belirten, Kaymakam Gün; "Umut bağladığımız gençlerimizin uyuşturucu madde bağımlılığından dolayı göz göre göre hayatlar kararıyor, müptelası oldukları uyuşturucu ve uyarıcı maddelerin kurbanı oluyorlar. Terör kadar büyük bela haline gelen bu bağımlılığın gençlerimizi kıskacına alma tehlikesini görüyoruz. Milletimizin ve ailelerimizin akıl ve mantığıyla hareket eden berrak ve uyuşmamış beyinlere ihtiyaç vardır. Uyuşturucu madde ve her bağımlılıkla mücadelede bütün kurumlarımıza ve ailelerimize büyük görevler düşmektedir”  dedi.

Toplantı, kurum yöneticilerinin uyuşturucu ve her türlü bağımlılıkla mücadelede kendi görev ve sorumluluk alanlarıyla ilgili yapacakları etkinliklerin ve yol haritasının belirlenmesiyle sona erdi.

Bu haber 1343 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum