Reklam

Göle'de AK Parti aday adayları tanıtıldı

Göle'de AK Parti aday adayları tanıtıldı
19 Kasım 2018 - 12:05 - Güncelleme: 19 Kasım 2018 - 20:43

Göle İlçesinde AK Parti aday adayları tanıtım toplantısı düzenlendi. AK Parti İl Başkanlığı ve Göle İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda 8 aday adayı partililere ve basına tanıtıldı. 

Toplantıya Göle Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu, Belediye Başkan Başkan aday adayları olan Mutlu Şanlıtürk, Abdurrahim Karakoç, Sabri Muratoğlu, Cengiz Çapan, Filiz Topçu ve Nurbay Gürbulak katıldı.

Toplantıda ayrıca Köprülü Beldesi Başkan aday adayları Ersoy Aras ve Yücel Akkoç da hazır bulundu.

Önümüzdeki yerel seçimler için ilçeyi ve Köprülü beldesini temsil edecek olan adaylar Ak Parti ilçe Başkanlık binasında halkın yoğun katılımı önünde kendilerini tanıtarak geleceğe ait projelerini anlattılar.
Toplantıya Ak Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın, Kadın Kolları, üyeler ve yönetimin tam kadro katılım sağladı. Göle’de AK Parti’nin aday adayı tanıtım toplantısı renkli görüntülere neden olurken,  aday adaylarının açıklamaları partililerden bol alkış aldı, birlik ve beraberlik vurgusu öne çıktı. 

İSMAİLOĞLU: TÜM PROEJERİ BİTİRDİK

Göle’de gerçekleştirdiği birçok projeyi sıralayan Başkan Akın İsmailoğlu, Hayvan pazarı, kanalizasyon, içme suyu projesi, doğalgaz çalışmaları, Çatom, Hamam gibi birçok projenin yanı sıra ilçe merkezine asfalt çalışması gerçekleştirdiklerini dile getirdi. Göle’de vaat ettiği tüm projeleri hayata geçirdiğini ve bu konuda vicdanın rahat olduğunu söyleyen Başkan İsmailoğlu, ilçede üst yapı ve makyaj çalışmalarının yeni dönemde yapacağını kaydetti. 

ŞANLITÜRK: BU YENİ ALINMIŞ GİBİ KARAR DEĞİLDİR 

Toplantıda açıklama yapan Başkan aday adayı Mutlu Şanlıtürk,” Hemen belirtmeliyim ki, bu karar birkaç günde alınmış bir karar değil, 5 yılı aşkın bir sürenin sonunda olgunlaşan bir karardır. Farklı ortamlarda konu açıldıkça veya bu düşünceyi duyan partili veya partili olmayan birçok insandan hep olumlu, sıcak, teşvik edici mesajlar aldım. Partimiz bu görevi bana layık görüp yetki verirler ise yönetim stratejimin temelini adalet, liyakat ve istişare üzerine kuracağımın bilinmesini isterim” diye konuştu.

KARAKOÇ: 18 YILLIK BELEDİYE TECRÜBEMİ GÖLE’YE AKTARACAĞIM

Toplantıda aday adayı olan İnşaat Mühendisi Abdurrahim Karakoç ise yaptığı açıklamada, “18 yıllık deneyimi ile Göle'de doğup okuyarak inşaat mühendisi olarak Göle'ye olan vefa borcumu ödemek için bu gün buradayım ve bu şehri yarına taşımak, Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay'ın sunduğu yatırımların devamı için projeleri için buradayım'' dedi.

GÜRBULAK: ORHAN ATALAY GİBİ BİR DEĞERİMİZİN PEŞİNDEN GİDELİM 

Göle’de Milletvekili Orhan Atalay sayesinde birçok proje kazandığına dikkat çeken Başkan aday adayı Nurbay Gürbulak da, aday adayı olanlara başarılar dileyerek, davaya hizmet etmek için aday olduğunu, kim aday olursa olsun birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmeleri gerektiğini belirtti. 

Milletvekili Atalay'ın Ardahan için bir değer olduğuna dikkat çeken Gürbulak, "Atalay gibi bir Milletvekili yüzyılda bir Ardahan'a gelir. Çamur, çöp ve su gibi küçük işlerle Milletvekili Atalay'ın zamanını almamalıyız, daha büyük projelerle yanına gitmeliyiz. Bunun için kıymetini bilmemiz lazım" dedi. 

Aday Adayların kendilerini tanıtması konuşması sonrası Köprülü Beldesi aday adayların tanıtımın da Yücel Akkoç ve Ersoy Aras da kendisilerini tanıttılar. Akkoç’un, ''İki yıl için de Köprülü beldesi benimle Göle’yi geçecek'' demesi salonda alkış aldı. 

KÖPRÜLÜ’NÜN GÜÇLÜ ADAYI YENER BİNGÖL

Göle’de gerçekleşen AK Parti aday adayı tanıtım toplantısına katılan Köprülü Beldesi Belediye Başkan aday adayı Yener Bingöl, Köprülü beldesine büyük hizmetler getirmek için Başkanlığa talip olduğunu bildirdi.

Aday adayı tanıtım toplantısında bir konuşma yapan Köprülü Beldesinin güçlü adayı Yener Bingöl, AK Parti davasına hizmet yolunda mücadele verdiklerini, beldenin iktidarın nimetlerinden faydalanması gerektiğini altını çizdi.

Göle’nin büyük bir değeri olan Milletvekili Orhan Atalay’ın destekleriyle Göle ilçesine büyük hizmetler geldiğini anımsatan Bingöl, aynı şekilde Vekil Orhan Atalay’ın destekleriyle Köprülü beldesine de büyük hizmetler getireceğini, bu konuda Başkanlık görevine hazır olduğunu beyan etti. Bingöl, bütün aday adaylarına başarılar dileyerek, “Her şey köprülü beldemiz için olacaktır, inşallah beldemize hizmet noktasında üzerimize düşeni yapacağız” dedi.

Bu haber 3350 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum