Reklam
Reklam

GÖLE CHP'DE GENÇLİK KOLLARI RESMEN KURULDU

GÖLE CHP'DE GENÇLİK KOLLARI RESMEN KURULDU
12 Mart 2020 - 23:03 - Güncelleme: 13 Mart 2020 - 00:10

Recai Özalp’ın Başkanlığındaki CHP Göle İlçe Örgütü, Kadın Kolları Başkanlığından sonra Gençlik Kolları Başkanlığını da kurdu.

Son aylarda yaptığı çalışmalarla dikkatleri üzerine çeken CHP Göle İlçe Örgütü, Köprülü Beldesinde de partiyi kurarak Belde Başkanlığına Yüksel Bozkurt’u atadı. Gençliğe büyük önem veren CHP Göle İlçe Başkanı Recai Özalp, CHP Gençlik Kollarının kurulmasına ciddi katkılar sundu.

GENÇLİK KOLLARININ İLK KURUCULUĞUNU METİN KASIMOĞLU YAPMIŞTI

Göle’de CHP Gençlik Kolları Kuruculuğunu yapan ve üç dönem CHP Gençlik Kolları Başkanı yapan CHP eski ilçe Başkanı ve CHP Ardahan İl Disiplin Kurulu eski Başkanı Metin Kasımoğlu’ndan sonra CHP Gençlik Kolları yeniden kuruldu

CHP Göle Gençlik Kolları Başkanlığına İlker Demir atanırken, İlçe Sekreterliğine Adem Özen, Eğitim Sekreterliğine Akarsu Bozkır ve Saymanlığa ise Berkay Sizği atanarak 9 asıl ve 9 yedek üyeden oluşan CHP Göle Gençlik Kolları Başkanlığı resmen kuruldu.

Uzun bir aradan sonra kurulan CHP Göle Gençlik Kolları Başkanı İlker Demir, atanmasının ardından yaptığı açıklamada dikkat çeken mesajlar verdi:

GÜÇLÜ GENÇLİK UMUTLU GELECEK

Demir: “Biz geliyoruz, bizler Göle’nin çocukları olarak halk için ve hak için bir araya geldik. Türkiye kazanacak Göle kazanacak, Göle gençliği kazanacaktır. Bütün Göle Gençliğini Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında toplanarak geleceğimize ışık tutmak için davet ediyorum. Birlikte olalım güçlü olalım sen ben kavgasından uzak hep birlikte Türkiye olalım Göle olalım. Gelin hep birlikte Göle ilçemizi birlikte yönetelim. Bizler Göle’nin çocukları olarak her daim toplumun menfaatlerini ön planda tutarak sorun odaklı değil çözüm odaklı bir gençlik anlayışı içerisinde halkımıza ve partimize hizmet etmek için burada olduk ve burada olmaya da devam edeceğiz. Ülkemizin ve İlçemizin sorunları hepimizin ortak sorunu olduğu için çözümde hepimizin ortak sorunu olduğunu unutmamalıyız. Nerede bir mağdur var ise biz orada olacağız, ben değil biz olacağız hep birlikte olacağız. Güçlü gençlik umutlu gelecekle mümkündür” dedi.

Bu haber 3645 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum