Reklam
Reklam

GÖLE BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR

Göle İlçesinin büyük sorunlarını çözen ve 21.Ulusal Kültür ve Kaşar Festivali yükünü sırtından atan Belediye Başkanı İlhan Gültekin, altyapı çalışmalarına yeniden başladı.

GÖLE BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR
03 Ağustos 2022 - 14:53
Göle İlçesinin büyük sorunlarını çözen ve 21.Ulusal Kültür ve Kaşar Festivali yükünü sırtından atan Belediye Başkanı İlhan Gültekin, altyapı çalışmalarına yeniden başladı.

Göle Belediyesini şeffaf ve disiplinli bir şekilde yöneten Başkan Gültekin, yatırım programına aldığı projeleri birer birer tamamlamaya çalışıyor. Göle Belediyesine gelir getirici projelere imza atan Başkan Gültekin, ilçede değişim ve dönüşümü başlattığı projelerle gösterdi.

Göle Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Belediye Başkanı İlhan Gültekin’in talimatıyla Kazım Karabekir Mahallesinde kilit parke çalışması başlattı.

Çalışmalarla ilgili açıklama yapan Ardahan Belediyeler Birliği Başkanı İlhan Gültekin, “Kubilaybey, Fevzi Çakmak, Salimbey ve Kazım Karabekir Mahallelerimize muhtarlarımızın ve hayırsever iş adamlarımızın desteğiyle taziye evi kazandırdık. Göle Belediyesi olarak ilçenin tüm altyapı sorunlarını çözmek için seferberlik başlattık. Geçmişte hizmet gitmeyen sokaklara bile alt yapı yaptık ve kilit parke döşedik. Tasarruf tedbirleri kapsamında az para ile çok hizmet üretiyoruz. Merak eden olursa gelip yerinde inceleyebilir. Yeni TOKİ bölgesini kanalizasyon belasından kurtardık. Yeni TOKİ’nin içinde de kilit parke döşedik. Sel baskınlarına karşı Yeni TOKİ’nin üst bölgesinde ıslah çalışması gerçekleştirdik. Kum ocağımız sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Kademe birimi Belediyemiz için büyük bir değer oldu. Eskiden yapılan yollar çabuk bozuluyor ancak bizim yollarımız gayet sağlam bir şekilde yapılıyor. Kazım Karabekir Mahallesini hem bataklıktan hem de pis kokudan kurtardık. Dere ıslahının yanında kanalizasyon borularını da döşedik. Kazım Karabekir Mahallesi pis kokudan ve bataklıktan kurtulmuş oldu. Her evin gideri kanalizasyona bağlandı. Biz hizmet etikçe mutlu oluyoruz. İnsanlarımızın yüzündeki güzel gülümsemeleri de görünce Allah’a şükrediyoruz. İnsanlarımızın yüzünü güldürmekte onların varsa sıkıntıları bu sıkıntılardan kurtarabilmek en önemli hizmettir” dedi.


 
Bu haber 845 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Cevdet
    1 hafta önce
    Göle belediyesi çakırüzüm köyüne oradan köprülü beldesine kadar o*** yolu yapsın ilk önce. Hiçmi şu araçlarımızı mahveden çukurlarla dolu yolu görmüyorlar. O kadar köye hizmet gidiyor ambu***sı jandarması gıda taşıyan araçları şahsi kul***dığımız araçlar bunların uğradıkları zararları kim karşılayacak acaba. Dağ başına yol yapın demiyoruz, zaten düzlük gayet rahat bir arazi bu yolu yapmak bu kadar zor olmamalıdır. Yetkililerden ricamız şu bozuk yolları yapın ama gostermelik incecik bir asfaltla değil gerçekten Ardahan ilinin iklim koşullarına dayanıklı mukavemetli bir yol yapın.