Reklam
Reklam

GENÇLİK SPOR'DAN GENÇ OFİS PROTOKOLÜ

GENÇLİK SPOR'DAN GENÇ OFİS PROTOKOLÜ
06 Haziran 2021 - 13:05
Ardahan merkez, Çıldır, Hanak, Damal ve Göle ilçelerinden sonra Köprülü Beldesi de Genç Ofise kavuşuyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Koordinatörlüğünde, Ardahan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Köprülü Belediyesi ve Çıldır Belediyesi arasında Genç Ofis açılması için protokol imzalandı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Koordinatörlüğünde, Köprülü Beldesi Kültür Merkezi binasında Ardahan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Köprülü Belediyesi arasında  Gençlik Merkezi Genç ofis açılması için protokol imzalandı.  

Köprülü Belediye Başkanı Yücel Akkoç, Köprülü Beldesi Kültür Merkezi binasında Gençlik Merkezi Genç ofis açılması için yapılan protokol için yaptığı açıklama şöyle: ”Köprülü Beldemizde gençlerimizin boş zamanlarını değerlendirmeleri maksadı ile daha önceden hizmet veren Kültür merkezimizin Vizyon ve Misyonunu geliştirmek maksadı ile Gençlerimizin Boş zamanlarını daha düzenli ve Daha verimli kullanmaları maksadı ile içerisinde Müzik Atölyesi, Akıl Zeka oyunları odası, Etüt Salonu, Bilişim Atölyesi, Kütüphane, Langırt odası, PlayStation ve Masa Tenisi odalarından oluşan Genç Ofisimizin Protokolünü Ardahan Gençlik ve Spor İl Müdürü Bülent Akar, Gençlik Hizmetleri Müdürü Ferman Güler, Spor Hizmetleri Müdürü ve aynı zamanda Göle ilçesi Spor Müdürü ve Gençlik Merkezi Müdürü Halil İbrahim Yılmaz”ın katılımı ile imzalamış olduk. Belediyemize ait olan kültür Merkezimizde bulunan Malzemelerimize ek olarak Tefrişat malzemesi desteği ve lider desteğinde bulunacaktır. Temel hedefin Beldemiz ve Beldemize bağlı bulunan Mahallelerimizde yaşayan gençlerimizin daha düzenli ve seviyeli gençlik faaliyetlerine katılmalarını sağlamak yapılacak ulusal düzeydeki değişim kampları, Sanat, Spor, Kültürel faaliyetlerde daha çok rol almaları maksadı ile planladığımız bu ve benzeri projelerimiz Beldemize ve Mahallelerine hayırlı olsun. Her fırsatta gençliğe verdiği destek ve önemde dolayı Sayın Milletvekilimiz Prof. Dr. Orhan Atalay’a destek ve katkılardan dolayı şahsım ve Beldemiz gençliği adına teşekkür ederim.”    
Bu haber 835 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum