Reklam
Reklam

GENÇ PARTİ SEÇİME GİRİYOR  

GENÇ PARTİ SEÇİME GİRİYOR  
27 Temmuz 2020 - 23:11

Genç Parti Ardahan İl Başkanı Cihan Çoban’ın Ankara’ da yapılan ve Divan Yöneticisi olduğu 5.Olağan Büyük Kongresinin ardından Genç Parti, seçimlere girme hakkı kazandı.
 
Partinin kurucu genel başkanı olan Cem Uzan, kongreye telekonferansla katılarak 2020 seçim manifestosunu açıklamış ve Ardahan’ı ilgilendiren önemli konulara değinmişti.
 
Yapılan 5. Olağan kongre ile Partisinin erken veya zamanında yapılacak genel seçimlere yeniden girme hakkı kazandığını, bu nedenle Türk Halkına da seçim manifestolarını yayımlandıklarını belirten Uzan, 2020 manifestosu ile seçim vaatlerini şöyle açıklamıştı:
 
 "İktidarımızda Türkiye’nin ikinci büyük borsası Diyarbakır’a kurulacak. Sınır bölgelerinde kimseye kaçakçı denmeyecek sınır ticareti için serbest bölgeler kurulacak. Ardahan’dan Gürcistan’a açılan sınır kapılarında serbest sınır ticareti kurulacak ve hiçbir vergi alınmayacak. 18 yaşın altındaki kimse Anne-Baba izni olsa bile evlenemeyecek. Boşanmak isteyen kadın 6 ay içersinde boşanabilecek ve  bu kadınlar 2 yıl boyunca da işsizlik parası alacak. Nasıl Amerika’nın Las Vegas’ı varsa Türkiye’nin de böyle bir turizm merkezi olacak. Buraya milyonlarca turist gelecek ve milyarlarca dolar Türkiye’ye akması sağlanacak. Kripto para önümüzdeki yılların para birimidir. İzmir’de Kripto Para Borsası kurulacak Avrupa’da Kripto Para’nın merkezi İzmir olacak. Türkiye’nin Yapay zekâ merkezleri kurulacak bu iller Eskişehir, Tekirdağ ve Samsun olacak. Adalet yok! Genel af şart. Çocuk ve Kadın’a karşı işlenen taciz suçlarından mahkûm olanlar, cinayet ve cinayete teşebbüs sebebiyle mahkûm kimse asla af kapsamında olmayacak. Vatandaşımız Zenginliği tadacak. Nasıl mı? Türkiye soyulmazsa zaten zengin bir ülke! İşsizlik maaşı, emeklilik maaşı ve asgari ücret Euro’ ya endeksli olacak ve 3 ayda bir otomatik kur ayarlamasından geçecek. Almanya ve Fransa ile mevcut olan ekonomik bağlar en üst seviyeye çıkarılacak. Türkiye’deki tüm futbol müsabakaları televizyondan şifresiz olarak yayınlanacak. Gençlik Projesi: Türkiye Varlık Fonu, İstanbul Borsası’nda halka açılacak 70 Milyar Euro değerindeki hisselerin %45’i, 18-40 yaş arasındaki tüm Gençlerimize bedelsiz olarak verilecektir” diyerek seçim çalışmalarımızdan bazı başlıkları sunmuştu.
 

Bu haber 2135 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • yasin KAYIKÇI
    4 ay önce
    Türkiye soyulmazsa zaten zengin bir ülke! teşekkürler gazeteci kardeş