Reklam
Reklam

GENÇ PARTİ, POSOF VE SINIRA ÖNEM VERİYOR

GENÇ PARTİ, POSOF VE SINIRA ÖNEM VERİYOR
08 Aralık 2019 - 22:52 - Güncelleme: 08 Aralık 2019 - 23:15

Posof’ta Genç Parti’nin teşkilatlanma çalışmasını tamamlayarak parti binasında hizmet vermeye başlayan Genç Parti Posof İlçe Başkanı Turan Özcan, Ardahan’da gazetemizi ziyaret etti.

Siyasi parti temsilcileri ve STK başkanlarını ziyaret etti. Genç Parti Ardahan İl Başkanı Cihan Çoban, Kadın Kolları Başkanı Zeynep Berfin Kaya, Başkan yardımcısı Ayşenur Kömeçoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Aykut Aktürk’le birlikte gazetemizi de ziyaret eden Genç Parti Posof İlçe Başkanı Turan Özcan, Genç Parti’nin kartopu yumağı gibi her gün daha da büyüdüğüne dikkat çekti.

Türkgözü Sınır Kapısı’nın aktif olması için Ilgar Tüneli’nin bir an önce tamamlanması gerektiğine dikkat çeken Başkan Turan, “Posof’un geleceği tünele bağladır. Özellikle ağır geçen kış nedeniyle Ilgar Dağı’ında birçok trafik kazası yaşanıyor ve sürücüler bu yolu tercih etmiyor. Ilgar Tüneli Posofluların en büyük hayalidir. Gözümüz tünelin bir an önce tamamlanmasına odaklanmıştır. Ardahan’ın kurtuluşu için mutlaka tren yolunun ilimize gelmesi lazım. Tren yolu Ardahan’ı kalkındırır, göç durur, girdi maliyetleri düşer. Genç Parti olarak ilçemizin sorunlarını ilgili ve yetkili mercilerle görüşerek çözüm bulması için çalışacağız” dedi.

Genç Parti Posof İlçe Başkanı Turan Özcan, Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar’ı da ziyaret ettiklerini ve Posof için yapılması gereken yatırım ve projeler hakkında önemli tespitlerde bulundu.

Genç Parti Ardahan İl Başkanı Cihan Çoban ise, vizyon sahibi Lider Devlet adamı Genel Başkan Cem Uzan’ın Türkiye’ye dönme kararı almasıyla birlikte Türkiye’de artık siyasetin en hareketli partisinin Genç Parti olduğunu söyledi.

Bu haber 2844 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum