Reklam
Reklam

Genç Parti İl Başkanından açıklama!

Genç Parti İl Başkanından açıklama!
08 Aralık 2018 - 00:22 - Güncelleme: 08 Aralık 2018 - 00:29

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler seçimleri öncesi ciddi bir toparlanma süreci yaşayan Genç Parti Ardahan İl teşkilatı, Belediye Başkan adayı, İl Genel ve Belediye Meclis Üyelerini belirlemek için çalışmalarını sürdürüyor.

Genç Parti’den Ardahan Belediye Başkan aday adayı olmak için 6 güçlü isimin başvuruda bulunduğunu açıklayan Genç Parti Ardahan İl Başkanı Cihan Çoban, Genel Merkezin direktifleri doğrultusunda aday belirleme kriterlerini göz önünde bulundurarak Ardahan’da seçimi kazanacak adayla yola çıkacaklarını söyledi.

Özellikle sosyal medya üzerinde diğer partilerde yer bulmayan isimlerin Genç Parti’den Ardahan Belediye Başkan adayı olacak yönünde ortaya atılan iddiaların doğru olmadığını açıklayan Başkan Çoban: “Bu tür iddialar bizimle ve partimizle hiçbir ilgi alakası yoktur. Bu bilgiler doğru olmamakla birlikte kesinlikle bir algı operasyonudur. Partimizin aday adayları var olup değerlendirme sürecine alınmıştır. Önümüzdeki günlerde Partimizin Ardahan Belediye Başkan adayını kamuoyuna açıklayacağız. Genç Parti olarak Genel Başkanımızın direktifleri doğrultusunda çalışıp seçimi kazanacağız” dedi.

Genç Parti’nin yerel yönetimlere büyük ağırlık verdiğini de altını çizen İl Başkanı Çoban, “sorunları bilen ve alanında başarılı olmuş Başkan adaylarıyla Ardahan’da olduğu gibi Türkiye genelinde büyük başarılara imza atacağız. Partimize yoğun bir ilgi var ve her gün üye sayımız artıyor. 2019 Mahalli İdareler Seçiminde Genç Parti’nin rüzgarı esecektir” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

Bu haber 1938 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum