Reklam
Reklam

GENÇ PARTİ'DEN UĞURLAMA, KARŞILAMA VE ZİYARET

GENÇ PARTİ'DEN UĞURLAMA, KARŞILAMA VE ZİYARET
17 Haziran 2020 - 22:01 - Güncelleme: 17 Haziran 2020 - 22:13
Son yıllarda ortaya koyduğu çalışma performansıyla dikkatleri üzerine çeken Genç Parti Ardahan İl Başkanı Cihan Çoban, kurum ziyaretlerini aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

Toplumsal sorunlara duyarlı, kurumların işleyişini ve çalışmalarını vatandaşla paylaşan Başkan Çoban,  Amasya Valiliğine atanan Vali Mustafa Masatlı’yı uğurladıktan sonra, Gençlik Spor Hizmetleri İl Müdürü Bilent Akar ile Tarım ve Orman Müdürü Turgay Şişman’ı ziyaret etti.

Ardahan’dan Amasya Valiliğine atanan Vali Mustafa Masatlı’nın ilimizde önemli hizmetlere imza attığını açıklayan Başkan Çoban: “Farkındalığı arttırarak olgunlaştırdığı düşüncelerini bizlerle paylaşan gelişmiş bir Ardahan ideali gerçekleştiren, çıkarcı ve istismarcı politikaları toplum yararına eleştiren, bu eleştirilerden toplum yararına olumlu sonuçlar elde eden ülkemiz ve ilimiz için toplumun devletimize bağlı tutumunu güçlendiren istikrarlı bir şekilde bir Ardahan markası oluşturan ilimizin refah ve güvenliğini arttırmak için her türlü tedbirleri alan üreten ve paylaşan vizyon sahibi ve dinamik Valimiz Sayın Mustafa Masatlı Beye hürmet ve saygılarımı sunarım” dedi.

Ardahan’ın son yıllarda spor,  tarım ve hayvancılık alanında ciddi bir ivme kazandığını belirten Başkan Çoban, Gençlik Spor Hizmetleri İl Müdürü Bilent Akar’ın görevini başarılı bir şekilde layıkıyla yerine getirdiğini söyledi.

Başkan Çoban: “Küçük il olmamıza rağmen il ve ilçelerimizde bir çok spor branşı bulunmakta ve ilimize çok madalya kazandırılmaktadır. Spor dalları antrenörleri İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli çalışmaları her daim gençlerimizle ilgilenmeleri taktire şayandır. Sayın Akar’a ve ekibine ilimiz adına teşekkür ederim” dedi.

Ardından İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne de ziyarette bulunan Başkan Çoban ve yönetimi, İl Müdürümüz Turgay Şişman beyin liyakat sahibi olduğunu, İl Tarım envanterini iyi takip ettiğini belirterek, “ilimizin Yüzde 75’nin tarımla iştigal etmektedir. Müdürümüz bunun bilincinde olarak güzel çalışmalarda bulunmaktadır. Hemşehrilerimiz adına kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

17 Haziran 2020 Çarşamba günü bismillah diyerek Ardahan’da göreve başlayan Ardahan’ın 16. Valisini de karşılayan Başkan Çoban, “Çok içten samimi bir vali ile karşılaştık. Basına verdiği demecini okuduğumuzda ilimizde olması gereken çalışmaları yetkinlikle takip ettiğini ve bu çalışmaları kararlılıkla ilan edip uygulamasını sağlayacağı izlenimini içtenlikle vermiştir. Valimiz Sayın Öner’e yeni görev yerinin hayırlara vesile olmasını temenni ediyor saygılarımızı sunuyoruz” dedi.

Bu haber 2165 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 2 Yorum