Reklam
Reklam

Genç Parti'den hijyen yardımı

Genç Parti'den hijyen yardımı
11 Mayıs 2020 - 16:04

Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulunun önerileri ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda, 21 Mart’ta kapatılan berber, kuaför ve güzellik salonları 11 Mayıs 2020 Pazartesi günü açıldı.

Genç Parti Ardahan İl Başkanı Cihan Çoban, uzun bir aradan yeniden faaliyete açılan berber, kuaför ve güzellik salonlarına kolonya ile dezenfektan hediye etti. 

Sabahın erken saatlerinde dükkanları açan ve randevu sistemiyle müşterilerini kabul eden ildeki  berber, kuaför ve güzellik salonlarına, Genç Parti Ardahan İl Başkanlığı tarafından hijyen dezenfektanı ve kolonya dağıtımı gerçekleştirildi. Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında hizmet vermeye başlayan berber ve kuaförlerde, hijyen ve sosyal mesafe ön planda tutuluyor. Halkın sağlığı açısından herhangi bir olumsuz duruma mahal vermemek için tedbirlerini almaya dikkat çeken Genç Parti Ardahan il yöneticileri, kuaförlerin ve müşterilerinin kullanması için dezenfektan ve kolonya dağıtımına devam edeceklerini bildirdi.

Genç Parti Ardahan İl Başkanı Cihan Çoban, “Korona virüs tedbirleri kapsamında kuaför ve berberler yaklaşık 2 ay boyunca kapalıydı. Alınan tedbirler kapsamında yeniden hizmet vermeye başladı. İlimizde hizmet veren kuaför ve berberlere il başkanlığı olarak desteğimiz devam ediyor. Kuaför, berberler ve müşterilerinin kullanması için hijyen dezenfektanları ve kolonya dağıtımına başladık. Genç Parti olarak tedbirleri elden bırakmıyoruz ve halkımızın sağlığı için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeniden hizmet vermeye başlayan kuaför ve berberlerimize kolaylıklar diliyorum" diye konuştu.

Bu haber 876 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum