Reklam

GENÇ PARTİ'DEN ESNAFA MASKE VE ELDİVEN

GENÇ PARTİ'DEN ESNAFA MASKE VE ELDİVEN
02 Nisan 2020 - 18:23

Korona virüs (Covid-19) salgınına karşı korunma tedbirleri kapsamında Genç Parti Ardahan İl başkanı Cihan Çoban ve Yönetim kurulu üyeleri, Ardahan’da esnafa maske ve eldiven dağıtarak sağlık ve hijyene dikkat çektiler.

Kent Merkezinde ki esnafı ziyaret eden Başkan Çoban, esnafa hayırlı işler dileyerek Korona virüs (Covid-19) salgını hakkında kısa bilgilendirmelerde bulundu. Esnafın ve alışveriş yapan vatandaşların sağlığını korumaya yönelik sürdürülen çalışma kapsamında maske ve eldiven dağıtan Genç Parti’ye, esnaf ve vatandaşlar teşekkür etti.

Korona virüs salgınına karşı her kesin izole olmasını ve özellikle mesafe yaklaşımına dikkat etmesini isteyen Genç Parti Ardahan İl başkanı Cihan Çoban, “Başta Ardahan Valiliğimiz ve ilgili Bakanlıklarımız bu salgından korunmak için çeşitli tedbirler uygulamaya aldılar. Esnafımıza eldiven ve maske dağıttık. Esnafımız bizim bu davranışımızı samimi ve sıcak karşıladılar. Burada ki asıl amacımız, vatandaşları sağlık ve hijyen konusunda bilgilendirmektir. Tüm dünyanın baş belası olan bu salgını devlet millet el birliği yaparak yeneceğiz” dedi.

Bu haber 2406 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum