Reklam

GENÇ PARTİ'DEN CİHAN ÇOBAN'A TEHDİT

GENÇ PARTİ'DEN CİHAN ÇOBAN'A TEHDİT
25 Ocak 2021 - 16:31
Türkiye gündemini son günlerde meşgul eden siyasilere ve gazetecilere yönelik saldırıların bir yenisi de Ardahanlı siyasetçi Cihan Çoban yaşadı.

Ardahanlı siyasetçi Cihan Çoban, istifa ettiği eski partisinin yöneticileri tarafından tehdit edildiğini ve sosyal medya hesaplarından küfürlere maruz kaldığını ileri sürdü.

Uzun yıllar Ardahan’da Genç Partinin İl Başkanlığını yaptıktan sonra geçtiğimiz yıl istifa eden ve siyasi hayatını Gelecek Partisi Genel Merkezi Teşkilat Komisyonluğu Üyesi olarak devam eden Çoban, Genç Parti MKYK üyesi Fuat Yılmaz tarafından tehdit ve küfür içerikli sosyal medya hesaplarından hedef gösterildiğin belirterek, Genç Parti ve bu kişi hakkında suç duyurusunda bulanacağını açıkladı.

Konu hakkında gazetemize açıklama yapan Cihan Çoban, “6 yıl boyunca Ardahan’da Genç Parti il başkanlığı yaptım. Bu süreçte parti politikaları çerçevesinde etkinlikler ve çalışmalar gerçekleştirdim. Partinin güncelliğini korudum. Ancak Genç Parti Genel Başkanının siyasi yasaklı olmasından dolayı ve kardeşine siyasi sığınma hakkı almak için genel başkanlığı bırakmasıyla bende parti ile yollarımı ayırdım. Siyasi kariyerimi Gelecek Partisi’nde devam ettirmem nedeniyle Genç Partililer tarafından sistematik bir saldırıya uğradım. Sosyal medya saldırılarının arkası kesilmedi” açıklamasında bulundu.

Telefon ile ulaştığımız Genç Parti MYK üyesi Fuat Yılmaz ise, yaşanılanları doğrulayarak küfürlerin kendisine ait olduğunu söyledi.
Haber: Talip Şahin Şirin

Bu haber 1759 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Ardahan bizim
  7 ay önce
  kaçak cem uzanın partisini protokole koydu 19 yıllık genc partide var mı protokole giren il başkanı cihan çoban bizim evladımız koruyalım onu
 • Siyaset
  7 ay önce
  genc partiyi tanitti genc parti kimki tehtit ediyor Sonuna kadar CİHAN ÇOBANı destekliyorum
 • ARDAHAN
  7 ay önce
  Başkan ÇOBAN ARDAHANIN gururudur yedirmeyiz