Reklam
Reklam

GENÇ PARTİ DAMAL'DA DOLUDİZGİN

GENÇ PARTİ DAMAL'DA DOLUDİZGİN
06 Ocak 2020 - 21:49

İl Başkanı Cihan Çoban öncülüğünde  Ardahan’da kısa sürede örgütlenen ve il merkezinde parti binası açan Genç Parti Teşkilatı, Damal İlçesinde güçlü bir kadro kurarak çalışmalarını büyük özveriyle sürdürüyor.

Damal Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı ve STK’ları ziyaret ederek sahaya inen Genç Parti Damal İlçe Başkanı Solmaz Akalın, Başkan Vekili Tahsin Pekbay ve Başkan yardımcısı Oktay Kara ile birlikte gazetemizi ziyaret ederek çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Genç Parti’nin Damal’da farklı bir siyaset izleyeceğini belirten Başkan Solmaz, partisinin yerelde ve genelde başarılı olması için ekip olarak ciddi çalışmalar gerçekleştireceğini söyledi.

Solmaz: “Damal ilçemizin sorunlarını biliyoruz. İlçemize daha çok yatırımların gelmesi ve iş istihdamının artması için mücadele ediyoruz, bu konuda bir master planı hazırladık. İlçemizin sorunlarını ilgili ve yetkili mercilere bildiriyoruz. Biz Damal Halkı olarak Atatürk’ü çok seviyoruz. Genç Parti Genel Başkanı, vizon sahibi ve Devlet adamı Cem Uzan’ın ‘ben Atatürk’ün evladıyım’ demesi bizi çok mutlu etmiştir. Bu gönül bağı nedeniyle Damal Halkı liderimize büyük teveccüh göstermektedir.  Aynı zamanda Liderimizin ekonomik politikalarına Damal halkı olarak çok güveniyoruz. Genç Parti olarak vizyon sahibi liderimizin dediği gibi, kimseye husumet beslemeden devletimiz ve milletimizin yanındayız” dedi.

Bu haber 2613 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum