Reklam

GELECEK PARTİSİ VİRÜS DİNLEMİYOR! HANAK'A DA ATAMA YAPILDI

GELECEK PARTİSİ VİRÜS DİNLEMİYOR! HANAK'A DA ATAMA YAPILDI
15 Nisan 2020 - 14:37

Gelecek Partisi Ardahan İl Başkanı Celil Toprak, Hanak İlçe başkanlığına atama yapıldığını açıkladı. Geçtiğimiz ay Ardahan İl ve Merkez İlçe teşkilatlarını kurarak kamuoyunda büyük ilgi uyandıran ve kısa sürede üye sayısını 300'e ulaştıran Gelecek Partisi’nde, Kurucu İl Başkanı iş insanı Celil Toprak ile Örgütlemelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mustafa Oğurlu teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyorlar.

Gelecek Partisi Hanak kurucu Başkanlığına ilçede esnaflık yapan Cengiz Toker Aktaş'ı atayan Başkan Celil Toprak, “Parti olarak ilçe teşkilatlanmamız sürüyor. Bugün Hanak İlçemizin esnaflarımızdan Cengiz Toker Aktaş'ın atamasını gerçekleştirdik. Daha önce Altaş Köyünde Muhtarlık da yapan Cengiz başkanımıza bu yeni görevinde başarılar diliyorum. Allah utandırmasın. Gelecek Partimiz inşallah kısa süre sonra İl Kongresini gerçekleştirecektir. Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun da katılımıyla geniş kapsamlı kongremize iştirak etmelerini bekliyoruz. Kısa bir süre önce Ardahan Teşkilat Başkanımız Mustafa Oğurlu ile birlikte Kars İl Başkanımızı Genel Başkanımızın direktifleriyle yetki belgesini takdim ettik. Ardahan teşkilatı olarak her geçen gün büyüyoruz. Halktan partimize yoğun bir ilgi var. Vatandaşlarımız, geleceği umudu yarınları Gelecek Partisinde görmeye başladı. Partimiz hem Ardahan'da hem de Türkiye'de iktidar olacaktır" dedi.

Posof, Damal ve Göle ilçelerine de atama yapılacağını aktaran Başkan Toprak, kısa sürede bu ilçelere de kurucu başkanları atayıp kamuoyuna duyuracaklarını sözlerine ekledi.

Bu haber 1909 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum