Reklam
Reklam

GELECEK PARTİSİ'NDE DİGOR VE ARALIK KONGRELERİ YAPILDI

GELECEK PARTİSİ'NDE DİGOR VE ARALIK KONGRELERİ YAPILDI
01 Şubat 2021 - 14:03 - Güncelleme: 01 Şubat 2021 - 23:35
Gelecek Partisi Kars Digor ve Iğdır Aralık ilçelerinin 1. Olağan Kongresi Gelecek Partisi Genel Merkez Teşkilat Komisyon Üyesi Ardahanlı Hemşehrimiz Cihan Çoban’ın katılımı ile yapıldı.

Parti binasında gerçekleşen kongreye, Kars İl Başkanı Yavuz Yazar, Iğdır İl Başkanı Zakir Arı, Deva Digor İlçe Başkanı Hamit Aydın, CHP Digor İlçe Başkanı Faik Duman, Siyasi Parti temsilcileri, STK başkanları ve partililer hazır bulundu.

Kongrenin açılışında konuşan Gelecek Partisi Genel Merkez Teşkilat Komisyon Üyesi Ardahanlı Hemşehrimiz Cihan Çoban, “Ülkesine ve milletine sevdalı kardeşlerimiz bugün Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu önderliğinde kurulan Gelecek Partisi Digor 1. Olağan kongremizi yapıyoruz. Gelecek Partisi Bilge Lider Davutoğlu ile iktidara gidiyoruz. Liderimiz her zaman doğruları dile getiriyor. Biz parti olarak parlamenter sistemini savunuyor ve ona göre hazırlık yapıyoruz” dedi.

Digor İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Tunay Buğan ise, katılımcılara ve delegelere teşekkür ederek Digor İlçe Kongresinin hayırlı olmasını temenni etti. Buğan, Gelecek Partisi Genel Başkan yardımcısı Selçuk Özdağ’a yapılan çirkin saldırıyı ise sert bir dille kınadı.

BAŞKAN PARLAR: İKTİDARA GELİYORUZ

Kongreye katılan bütün konuklara teşekkür eden Gelecek Partisi Aralık İlçe Başkanı Oktay Parlar ise, partilerine yönelik yoğun bir teveccühün olduğunu, Gelecek Partisini tek başına iktidar yapmak için çalışmaların sürdüğünü söyledi.
Bu haber 8984 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum