Reklam

FABRİKA DEĞİL, CAMİ AÇTILAR

FABRİKA DEĞİL, CAMİ AÇTILAR
18 Ağustos 2019 - 23:21

Ardahan'ın Göle ilçesinde hayırseverlerce Okçu Köyünde 2017'de yapımına başlanan Analar İmam Hatip Uygulama Camisi, törenle ibadete açıldı. 

AK Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay, Belediye Başkanı İlhan Gültekin, Milli Eğitim Müdürü Mevlit Özalp, Ardahan İl Müftü vekili Turgut Topaloğlu, İş insanı Aydın Nazar, İl Genel Meclis Üyesi İsmail Oğuzorhan ve vatandaşlar hazır bulundu. 

Açılış törenine katılan AK Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay, hayırseverlerin örnek bir davranış sergilediğini bu nedenle kendilerine teşekkür etti. Atalay, "İmam Hatip öğrencilerimizin uygulamalı müezzinlik, hutbe, namaz ve ezan gibi ibadetleri rahatlıkla yapmalarını istedik. Bu amaçla bu camiyi ilçemize kazandırdık. Camimizin ilçemize hayırlı olmasını, daha başarılı öğrenciler yetiştirmesine vesile olmasını temenni ediyorum" dedi. 

Bu haber 1998 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • silooo
  11 ay önce
  Ardahan belediyesi CHP nin ayda bir heykel açar.. camiye karşı çıkanlar gidip heykelin önünde fabrika iş aş ister ...
 • Burak75
  11 ay önce
  Hizmet yapmak yerine heykel dikilince seviniyorsunuz da heykelden çok çok daha faydalı bir okul yapıldığında niye zorunuza gidiyor?Sizinkiler fabrika açtı da ellerini tutan mı oldu..Başlığı okuyan da sanacak ki başkaları fabrika dikerken bunlar imam hatip yapıyor..Keşke heykel dikilince de '' fabrika yerine heykel dikiyorlar '' diye başlık ataydınız..
 • Yıldırım ÖZEN
  11 ay önce
  Canip hoca çok komik:)
 • Ergün yıldırim
  11 ay önce
  Allah hayırlı eylesin cami yapılması ve caminin varlığı iyi en azında çocukları ış bulamayan anne babalar çocuklarının iş bulması için dua ederler.
 • burak75
  11 ay önce
  Böyle umutsuz olmayın ya..olmadı gider o dikilen heykelin önünde dua edersiniz.o zaman iş bulunur..
 • Misafir
  11 ay önce
  İmam hatip için cami açıyorsunuz, endüstri mezunları için de fabrika açacaksınız sanırım. Ha doğru cami pek az ama her mahallede fabrika ya da endüstri merkezi var
 • burak75
  11 ay önce
  Sizinkiler fabrika açtı da ellerini mi bağladılar?heykel dikince de sorsaydın ya heykel yapacağına fabrika yap diye..haa doğruya heykelimmiz çok ama fabrikalarımız dolu değil mi