Reklam
Reklam

ETİN TADI İLKER ET MANGAL'DA

ETİN TADI İLKER ET MANGAL'DA
22 Ekim 2020 - 17:48

Yılların deneyimli et ustası İlker Turgut, Kaptanpaşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesinde yeni bir işletme açarak Ardahanlılara ve il dışından gelen misafirlere Ardahan etinin kalitesini tattırıyor.

ETİN LEZZETİ İLKER ET MANGAL’DA

Türkiye'nin doğal ve organik et ambarı olarak bilinen Ardahan'da taze kesim et ve et ürünlerini müşterilerine sunmak için iddialı bir şekilde sektöre giriş yapan İlker Turgut, "İlimizin temel geçim kaynaklarından biri olan hayvancılık sektöründe yıllarca et ve mangal üzerinde hizmet verdim. İl dışından gelen bazı misafirlerimizin Ardahan etinin tadını buradaki işletmelerde bulamıyoruz serzenişi üzerine bu sektöre girmeye karar verdim. Biz Ardahanlılar çok iyi biliyoruz ki, ilimizdeki etin tadı il dışından gelen etlerin tadından çok farklı ve daha lezzetlidir. Bunun sebebi ise hayvanlarımızın tamamen doğal ortamda beslenmesi ve organik olmalarındandır. Hem Ardahanlı vatandaşlarımıza hem de ilimize gelen misafirlere gerçek Ardahan etinin tadını günlük taze kesim et çeşitleriyle tattırmaktayız" dedi.

40 ÇEŞİT ET SERGİLENİYOR

İlker Et Mangal'da sabah saatlerinde başlayarak günlük taze kesim kırmızı etin dışında yine günlük kesim taze tavuk ürünleri ve sucuk da müşterilerinin hizmetine sunuluyor. İlker Et Mangal’da Kuzu Pirzola, Kuzu Biftek, Dana Antrikot, Kuzu Beyti ve Tavuk ürünlerinin yanı sıra 40 çeşit et bulunurken, çiğ ve bişmiş et satışı da bulmak mümkün. Müşteriler mangal başında kendi etlerini kendileri pişireceği gibi masa servisi ve telefonla sipariş hizmeti de verebilmektedir.

Siparişi için iletişim telefonları: 0 478 211 36 65 Gsm: 0 544 451 08 46

Bu haber 1401 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum