Reklam

EŞREF DAĞ, ALİ BABACAN'LA ARDAHAN'A GELİYOR

EŞREF DAĞ, ALİ BABACAN'LA ARDAHAN'A GELİYOR
11 Haziran 2021 - 20:16 - Güncelleme: 11 Haziran 2021 - 21:32
Demokrasi ve Atlım Partisi (DEVA) Ankara İl Kurucular Kurulu Üyesi ve Ankara İl Başkan yardımcısı hemşerimiz Eşref Dağ, Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’la Ardahan’a geliyor.

İnşaat alanında yaptığı başarılı çalışmalarla tanınan, saygın ve örnek kişiliği ile bilinen hemşehrimiz Eşref Dağ, 15 Haziran Salı günü Ardahan’a gelerek Genel Başkan Ali Babacan’la Deva Posof İlçe Kongresine katılacak.

Toplumsal sorunlara duyarlı, siyasetin yeni yüzü olarak görülen hemşehrimiz Eşref Dağ, Türkiye genelinde yaptığı işlerde Ardahanlılara her zaman kapısını açan önemli bir değer olarak tanınıyor.

Katılımcı ve çoğulcu Demokrasi'den adil hukuk düzenine, kültür-sanattan dış politikaya dek toplumun tüm alanlarına dair hazırladığı kapsamlı programla 9 Mart 2020’de Ali Babacan liderliğinde kurulan Deva Partisi, deneyimli ve yetkin isimlerle 81 ilde siyaset arenasına yeni bir soluk getirdi.

Babacan'ın iki günlük ziyaretinin ilk durağı kongresi yapılacak olan Posof ilçesi olacak. Sonrasında sırasıyla Hanak ve Damal'da esnaf ziyaretlerinde bulunacak olan Genel başkan, aynı günün akşamı Ardahan'a geçerek STK'larla bir araya gelecek. Ali Babacan son olarak ildeki basın mensuplarıyla yapacağı kahvaltı ve esnaf görüşmeleriyle Ardahan temaslarını tamamlamış olacak. Ardahan Haber
Bu haber 1232 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • HÜSEYİN KIZILATEŞ
  3 ay önce
  Sayın Eşref Dağ Gerek ilimizde gerekse il dışındaki hemşerimizin daima yanında olmuştur. Toplum ve STK ların sorunlarına eğilmiş, maddi manevi desteklerini esirgememiştir. Deva Partisi bütünlüğünde daha etkili ve daha başarılı olacağına inanıyoruz. Başarılarının devamını diler Ankara Göle Derneği olarak hep birlikte yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. Yolunuz açık olsun.
 • Ferhat Tanış
  3 ay önce
  Ardahan'a yapı*** en güzel yatırım'ın insan yatırımı olduğunu gösteren bir fotoğraf öncelikle Eşref abimize sonra Deva partisinin genel başkanı Ali Babacan'a Ardahan da yaşayan biri olarak hoşgeldiniz diyorum. Günümüz de kirlenmiş siyasetden uzak temiz pak yüzlerini bu resimde olduğu gibi hep görmek isterim. Tekrar hoşgeldiniz güzel yürekli insanlar...
 • Hüsnü Keleş
  3 ay önce
  Eşref Bey ve Ali Babacan Başkanım hayvancılıkla uğraşan bi kardeşiniz olarak Göle ilçesinde bizleride ziyaret etmenizi dertlerimize deva o***ızı isteriz. Hayvanlarımız para etmiyo maliyetler kurtarmıyo. Bizimde derdimizi dinleyin.
 • Ergüder Şimdi
  3 ay önce
  Federasyonumuzun da danışma kurulu üyeliğini yapan Eşref Dağ başkana başarılar dilerim.
 • Tuncay Şahan
  3 ay önce
  Eşref başkanım Göle sizi ve Ali Babacanı bekliyor. Mutlaka uğrayın selamlar.
 • Serdar Ünal
  3 ay önce
  Sanada Ali Babacan gibi dürüst , çalışkan memlekete geçmişte büyük hizmetleri olmuş bir insanın yanında siyaset yapmak yakışır Eşref abim
 • Bilgin Tuzci
  3 ay önce
  Memleketimizle irtibatını koparmayan yardımsever çok takdir ettiğimiz alçak gönüllü sevilen bir abimizdir. kendisini tanıyorum. memleketimize hoş geldin Eşref abim.