Reklam
Reklam

ESNAFTAN İSKENDER ALİHANOĞLU'NA TAM YETKİ

Ardahan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlık seçimi İskender Alihanoğlu’nun zaferiyle sonuçlandı.

ESNAFTAN İSKENDER ALİHANOĞLU'NA TAM YETKİ
26 Şubat 2022 - 19:21 - Güncelleme: 26 Şubat 2022 - 20:57
Dursun Akçam Kültür Evi Salonunda yapılan seçimde İskender Alihanoğlu, Deniz Özer, Uğur Daşdemir, Mahmut Avşar ve Fahrettin Görmüş yarıştı.

Ardahan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulu’na Bakanlık Temsilcisi Ticaret İl Müdürü Tülay Atak, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Demirci, Ardahan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yılmaz Kaya, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Asim Özer ve esnaflar katılım sağladı.

Yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı ve 26 Şubat 2022 Cumartesi günü saat 09.00’da yapılan Ardahan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlık seçiminde Divan Başkanlığına Murat Avşar getirildi. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından gelir, gider, bilanço ve çalışma raporları okunarak genel kurula sunularak oylama yapıldı. Daha sonra seçime gidildi.

815 esnafın kayıtlı olduğu ESOB’ta 681 delege seçime katılarak oy kullandı. Yapılan oylama sonucunda, İskender Alihanoğlu 278 oy alırken, Deniz Özer 199, Mahmut Avşar 71, Uğur Daşdemir 71, Fahrettin Görmüş ise 35 oyda kaldı. 27 oy ise geçersiz sayıldı.

ALİHANOĞLU’NDAN TÜM ESNAFLARA TEŞEKKÜR

Seçim sonrası tüm esnaflara teşekkür eden Ardahan Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın yeni Başkanı İskender Alihanoğlu, “Kazanan Ardahan ve esnafı oldu. Esnafımıza layık olmak için elimizden ne geliyorsa canla başla çalışacağız. Seçim Sonucu tüm Ardahan’a hayırlı olsun. Bizimle yarışan Başkan adaylarına da teşekkür ediyorum” dedi.

ARDAHAN ESNAF VE SANATKARLAR ODASI’NIN YENİ BAŞKANI VE YÖNETİMİ ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU

YÖNETİM KURULU ASIL

İskender Alihanoğlu, Hikmet Bozkurt, Turgay Derin, Nejdet Deli, Murat Baltacı, Suat Aktürk, Burhan Özer

YEDEK ÜYELER

Engin Yıldız, Aşkın Örs, Ömer Lale, Yunus Mete Bektaş, Salih Işık, Filiz Avşar, Çetin Arslan,

DENETİM KURULU ASIL

İsmail Dursunoğlu, Barış Balcı, Yağmur Ponbe,

DENETİM KURULU YEDEK

Sibel, Yalçın Uğur Taştan, Osman Öztürk
Reklam
Bu haber 4486 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ayse hanim
    2 ay önce
    Tebrikler hemşehrimize gönül isterdiki bu kurultayda gençlerimizin ve hanfendilerinde yer alması malesef kadınlarımıza yer yok