Reklam
Reklam

ERKUNT TRAKTÖR REKORA KOŞUYOR

ERKUNT TRAKTÖR REKORA KOŞUYOR
22 Şubat 2021 - 19:14 - Güncelleme: 23 Şubat 2021 - 10:34
ERKUNT TRAKTÖR ARDAHAN'DAN SONRA GÖLE’DE

Hanaklı Altıntaş Kardeşlerin sahibi olduğu Altıntaş Petrol & Otomotiv bünyesinde Ardahan ve Artvin Bölge Bayisi olduğu Erkunt Traktörler satış rekoru kırıyor. 

Altıntaş kardeşler, Göle’de Kubilaybey Mahallesi Oltu Caddesi İlçe Tarım Müdürlüğünün karşısında Erkunt Traktör şubesini hizmete açtılar. Göle’de Erkunt Traktör ve tarım makinelerinin şubesini açarak hizmete başlayan Altıntaş kardeşler, sıfır takasında gelen ikinci el traktör satışlarının da mevcut olduğunu belirttiler. Aynı zamanda Lukoil akaryakıt istasyonun sahibi olan İlter Altıntaş, yaşanan pandemi nedeniyle üretim bandında birçok siparişlerin olduğunu ancak yoğun taleplere yetişemediklerini söyledi.

ALTINTAŞ KARDEŞLER, ERKUNT TRAKTÖR MARKASIYLA GÖLE’DE

İnönü Mahallesinde bulunan Altıntaş Petrol ve Otomotiv, akaryakıt, inşaat, Erkunt Traktör Bayiliği ve oto alım satımı olarak hizmet veren, son olarak Göle ilçesinde de şube açarak bölgede kazandıklarını Ardahan ve ilçelerinde yatırıma dönüştüren İlter ve Giray Altıntaş kardeşler, öz sermayeleriyle sektörde lider konuma geldiler. Ticarette dürüstlüğü simge edine Altıntaş Kardeşler, akaryakıt, inşaat ve traktör satımında en çok tercih edilen firma oldu. Bünyesinde birçok kişiyi istihdam eden Altıntaş Kardeşler, önümüzdeki ilkbaharla birlikte yeni yatırımların startını verecek.

YEDEK PARÇA VE SERVİS AĞI DA KURULDU

Erkunt Traktörler tarımın yıldızı olarak tanımlanırken, Erkunt Traktör’de birinci öncelik müşteri memnuniyetidir. Hedef politikasını kalite olarak belirleyen Erkunt, değişen pazar koşullarını ve müşteri beklentilerini sürekli izliyor ve tarım makineleri alanında eğitimli personelle hizmet veriyor. Aynı zamanda yedek parça ve servis konusunda da tüm desteği sunan Erkunt Traktör, dönem dönem çeşitli kampanyalar düzenleyerek çiftçilere her koşulda yardımcı oluyor. Ardahan’da özellikle traktör satışı konusunda yoğun bir talep var, siparişlere cevap vermek için Erkunt Ardahan ve Artvin Bölge Bayisi tüm imkanları seferber etmeye çalışıyor. Sıfır ve 2. El oto alım satımının da yapıldığı Altıntaş Petrol & Otomotiv bünyesinde işini dürüst yapan ve piyasaya güven aşılayan Altıntaş Kardeşler, çiftçilerden ve üreticilerden olumlu tepkiler alıyorlar.
 
Bu haber 1339 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum