Reklam
Reklam

ERKUNT TRAKTÖR ARDAHAN'DA REKORA KOŞUYOR

ERKUNT TRAKTÖR ARDAHAN'DA REKORA KOŞUYOR
19 Kasım 2020 - 11:15
Ardahan Hanak ilçesine bağlı Geç Köylü Sıtkı Altıntaş’ın çocukları olan İlter ve Giray kardeşlerin sahibi olduğu Altıntaş Petrol ve Otomotiv bünyesinde Ardahan ve Artvin Bölge Bayisi olduğu Erkunt Traktörler satış rekoru kırıyor.

Aynı zamanda Lukoil akaryakıt istasyonun sahibi olan İlter Altıntaş, yaşanan pandemi nedeniyle üretim bandında birçok siparişlerin olduğunu ancak yoğun taleplere yetişemediklerini söyledi.

İnönü Mahallesinde bulunan Altıntaş Petrol ve Otomotiv Ardahanlılara akaryakıt, inşaat, Erkunt Traktör Bayiliği ve oto alım satımı olarak hizmet veriyor.  Bölgede kazandıklarını Ardahan’da yatırıma dönüştüren İlter ve Giray Altıntaş kardeşler, öz sermayeleriyle sektörde lider konuma geldiler. Ticarette dürüstlüğü simge edine Altıntaş Kardeşler, akaryakıt, inşaat ve traktör satımında en çok tercih edilen firma oldu. Bünyesinde birçok kişiyi istihdam eden Altıntaş Kardeşler, önümüzdeki ilkbaharla birlikte yeni yatırımların startını verecek.

Erkunt Traktörler tarımın yıldızı olarak tanımlanırken, Erkunt Traktör’de birinci öncelik müşteri memnuniyetidir. Hedef politikasını kalite olarak belirleyen Erkunt, değişen pazar koşullarını ve müşteri beklentilerini sürekli izliyor ve tarım makineleri alanında eğitimli personelle hizmet veriyor. Aynı zamanda yedek parça ve servis konusunda da tüm desteği sunan Erkunt Traktör, dönem dönem çeşitli kampanyalar düzenleyerek çiftçilere her koşulda yardımcı oluyor. Ardahan’da özellikle traktör satışı konusunda yoğun bir talep var, siparişlere cevap vermek için Erkunt Ardahan ve Artvin Bölge Bayisi tüm imkanları seferber etmeye çalışıyor. Sıfır ve 2. El oto alım satımının da yapıldığı Altıntaş Petrol & Otomotiv bünyesinde işini dürüst yapan ve piyasaya güven aşılayan Altıntaş Kardeşler, çiftçilerden ve üreticilerden olumlu tepkiler alıyorlar.
Bu haber 5856 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum