Reklam
Reklam

ERHAN ÖZTÜRK'DEN ARDAHAN'A SELAM VAR

ERHAN ÖZTÜRK'DEN ARDAHAN'A SELAM VAR
21 Şubat 2021 - 13:45
Ardahan Hanaklı hemşehrimiz Sabah Gazetesi Yurt Haberler Müdürü Erhan Öztürk, gazetemiz aracılığıyla tüm Ardahanlılara selam gönderdi.

Kürsel Gazeteciler Konseyi (KGK) Ardahan İl Temsilcisi Özkan Karakaya’nın ziyaret ettiği Sabah Gazetesi Yurt Haberler Müdürü Erhan Öztürk, Ardahan’ı çok sevdiğini, memleketinin gelişmesi için elinden gelen tüm imkanları seferber ettiğini söyledi.

Ardahan’a özel bir ilgisinin olduğunu belirten Gazeteci Öztürk, başında bulunduğu Sabah Gazetesinde Ardahan’a özgü haberlere yer vererek ilimizin tanıtılmasına büyük katkılar sunuyor.  Ardahan Valisi Hüseyin Öner’in bölgeye yönelik önemli projelere imza attığını belirten Sabah Gazetesi Yurt Haberler Müdürü Erhan Öztürk, KGK Ardahan İl Temsilcisi Özkan Karakaya ile Ardahan gündemli özel sohbette bulundu.

Ardahan Hanak ilçesi Börk köyü doğumlu Gazeteci Erhan Öztürk, daha önce Ardahan’a yüzlerce bisiklet ve engelli arabası göndermişti. Ardahan’a yeşil yakışır diyen Öztürk, çeşitli ağaç fidanların dikimi için yaptığı girişimlerde sonuç vermişti. Hanak Börk Köyüne 830, Ardahan’ın Kura Nehri kenarına dikilmek için 7 bin ağacın Ardahan’a gelmesine katkı sunmuştu.
Bu haber 855 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum