Reklam
Reklam

ERHAN IŞIK, CUMHURBAŞKANIMIZIN SÖZÜNÜ YERİNE GETİRMİYORLAR!

ERHAN IŞIK, CUMHURBAŞKANIMIZIN SÖZÜNÜ YERİNE GETİRMİYORLAR!
05 Haziran 2022 - 13:28
Hanak Ak Parti eski ilçe başkanı Erhan Işık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart 2019 mahalli seçimlerinde Hanak, Damal, Posof ve Çıldır ilçelerine doğalgaz verilmesi için söz verdiğini, ancak yetkililerin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın verdiği sözü yerine getirmediğini söyledi.

Yetkililere hesap soran ve sitem eden başkan Işık şunları söyledi; “Ey yetkililer Cumhurbaşkanımızın sözünü neden yerine getirmiyorsunuz? Cumhurbaşkanımızın sözü yerine getirilmediği için çok üzgünüz ve sahaya inemiyoruz. Vatandaşlara ne diyeceğimizi bilemiyoruz. İlçemizin birinci önceliği Doğalgaz projesidir. Bu yatırım Hanak için siyaset üstü bir çalışmadır, herkes elinden ne geliyorsa yapmalıdır. Cumhurbaşkanımızın o tarihte verdiği o sözü ve müjdenin şiddetle yerine getirilmesini istiyoruz” dedi.

Ülkenin ekonomik bir kriz içinde olduğunu da belirten Işık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a güvendiğini ve Ülkeyi bu girdaptan çıkaracağına inandığını sözlerine ekledi.
 
Bu haber 4386 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Yeniden refah partisi hanak ilçe teşkilatı
    2 ay önce
    Dünün siyasiler kendi aciziyetinini ve beceriksizliklerini kimlere fatura etmek istiyor. Hanak akp ilçe teşkilatı olarak iktidarın partisiyiz bizim dediğimiz dedik öttürdüğümüz düdük ilkesi ile yıllardır hanak için bir tane çivimi çakmışlarda şimdi halka nini söylüyorlar. Akp ilçe teşkilatının tek yaptıkları siyaset belirli ailelerden üç beş kişiyi işe almak ve iktidarın nimetlerini cukka etmektir. Unutulmasınki akp hanak ilçesinde bulunupta iktidardan nema***an sülaleleri ve aile şirketlerini seçime yakın basın açıklaması yaparak halkımıza yeniden refah partisi olarak bilgilendirme yapacagız.