Reklam

Erhan Işık, Bu görev benim hakkımdır!

Erhan Işık, Bu görev benim hakkımdır!
31 Aralık 2018 - 10:19

AK Parti Hanak eski İlçe Başkanı Erhan Işık, AK Parti’den İl Genel Meclisi üyeliğine aday adayı oldu. 

AK Parti eski İlçe Başkanı olan aynı zamanda ilçede esnaflık yapan Işık, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde AK Parti’den Hanak ilçesinden İl Genel Meclisi üyeliği için aday adaylığı başvurusu yaptı.

İl Genel Meclis Üyeliği adaylığının bu dönem kendi hakkı olduğunu açıklayan Işık, “Bu partide emek vermiş, yıllarını bu dava uğruna heba etmiş birisi olarak bu görevi fazlasıyla hak ediyorum. Partimizin yetkilileri, bu çağrımı dikkate almalarını bekliyoruz. Başta Milletvekilimiz Prof. Dr. Orhan Atalay, İl başkanımız Hakan Aydın, Hanak İlçe Başkanımız Tanju Kilit ve Ardahan Merkez İlçe Başkanımız Fırat Avşar’ın tarafsız ve vicdani davranacaklarından şüphem yoktur” dedi.

Hanak’ın sorunlarını bilen ve sevilen bir sima olan Erhan Işık, adaylık başvuru formunu, AK Parti Hanak İlçe Başkanlığına teslim etti.

Aday adaylığı ile ilgili açıklamada bunan Erhan Işık, “AK Parti iktidarı ile ilçemize önemli yatırımlar geldi. Hanak’ta CHP’ye kaptırdığımız Belediyeyi inşallah bu sefer kazanacağız. Bunun yanında İl Genel Meclisinde ilçemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Hanak bizim sevdamız, Ardahan bizim sevdamız. Şehrimize en iyi şekilde hizmet için bu yola çıktık. Ardahan bizim ortak geçmişimiz ve geleceğimiz. Bu sebepten ötürü bunun bilincinde hareket edip bu yoldan sapmadan engellere takılmadan hareket edip serhat şehri Ardahan’a, güzel ilçemiz Hanak’ı en iyi şekilde temsil etmeye, hizmetkâr olmayı talibiz inşallah” dedi. 

Bu haber 2005 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ksr
    1 yıl önce
    Bu partide emek vermiş, yıllarını bu dava uğruna "heba" etmiş birisi olarak bu görevi fazlasıyla hak ediyorum. Heba etmek ne demektir acaba. Hizmet ettim dersen anlarız yani...