Reklam
Reklam

"ERHAN BULUT'TAN UMUT VADEDEN AÇIKLAMA"

"ERHAN BULUT'TAN UMUT VADEDEN AÇIKLAMA"
08 Şubat 2020 - 17:35 - Güncelleme: 08 Şubat 2020 - 23:08

Ardahan İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Erhan Bulut, Ardahan’a gelerek görevine başladı.

Ardahan’ı eğitimde örnek bir kent yapmak için fedakarca çalışacaklarını açıklayan Bulut,  2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı 2.Dönemle ilgili şu ifadeleri kullandı:

“30.01.2020 tarihi itibariyle Ardahan İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlamış bulunmaktayım. Anadolu'nun kilidi olan, serhat şehri Ardahan'a hizmet edecek olmanın heyecanını, mutluluğunu ve gururunu yaşıyor; şahsımı bu göreve layık gören Sayın Bakanımıza şükranlarımı arz ediyorum. Bizden önce bu şehre ve bu şehrin aziz insanlarına, geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımıza ve gençlerimize hizmet eden kıymetli eğitim yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Bu topraklarda doğup büyümüş birisi olarak; kültürü, tarihi ve doğal güzellikleriyle doğunun göz bebeği olan Ardahan'ımızın eğitim alanında da örnek teşkil edecek bir düzeye ulaşması için tüm paydaşlarımızla birlikte işbirliği içerisinde fedakarca çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Milli Eğitim Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda; milli ve manevi değerlerine bağlı, bilime sevdalı, eleştirel düşünceye sahip, okuyan araştıran, üreten bir nesil inşa etmek, en önemli vazifemiz olacaktır. Bu vesileyle; 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı 2.Döneminin öğretmenlerimize, velilerimize ve öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni eder, başarılar dilerim.”

Bu haber 2276 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Burak Girit
  8 ay önce
  Erhan Bulut hocama başarılar dilerim.rnArdahan'da çok başarılı olacağına eminim. rnÖzellikle genç öğretmenlere, tecrübeleriyle büyük ufuk açacaktır.rnErhan hocamı tanıyanlar bilir..rnArdahan büyük bir değer kazanmıştır..
 • Ahmet ER
  8 ay önce
  İnşallah...