Reklam

 ERDAL KURKAYA: İKTİDARIN GÜCÜ HANAK'TA OLMALI

 ERDAL KURKAYA: İKTİDARIN GÜCÜ HANAK'TA OLMALI
04 Mart 2019 - 11:25

KURUKAYA: 16 YILLIK ÖZLEMİ BİTİRMEK İSTİYORUZ

Ardahan’ın Hanak İlçesinde yıllardır İl Genel Meclis Üyesi çıkaramayan AK Parti, 31 Mart yerel seçimlerinde bir ilki başarmak istiyor.

Hanak ilçesinde kuyumcu esnafı Erdal Kurukaya ile İl Genel Meclis üyeliği için seçime giden AK Parti, bu kez AK Parti ilçe teşkilatının gayretleri ile İl Genel Meclis üyeliği ve Belediyeyi kazanmak istiyor.

 İktidarın Hanak’ta kazanmasının elzem olduğunu, yıllardır iktidarın nimetlerinden faydalanmayan bir Hanak’ın olduğunu ifade eden AK Parti Hanak İl Genel Meclis Üyesi 1. Sıra adayı Erdal Kurukaya, “Doğma büyüme Hanak Selamverdi mahalleliyim.  Lise mezunuyum. AK Parti 2. Sıra İl Genel Meclis Üyesi adayı Erdal Aslangörür ile birlikte AK Parti’nin Hanak’ta 16 yıllık özlemini sona erdirmek istiyoruz. İl Genelde artık Hanak iktidar olmak istiyor ve bunu başarmak istiyoruz.  İl Genel Meclis üyesi adayı olarak sorunları biliyorum. Milletvekilimiz Sayın Orhan Atalay’ın destekleri ile köylerimizin sorunlarını çözeceğiz. Köylümüzle iç içeyiz, dertleriyle sürekli ilgileniyoruz. Ayrımcılık yapmadan,  Türk, Kürt, Alevi diye kimseyi ötekileştirmeden herkese eşit hizmet gitmesi noktasında çalışma yürüteceğim. Muhalefet partileri ve bağımsız adayların Hanak ilçemize katacağı hiçbir şey yoktur. Halkımız oynanan bazı ayak oyunları bozacaktır. Hanak’ta mutlaka AK Parti iktidarının kazanması gerekiyor. İktidar nimetlerimizden Hanak ilçemizin ve köylerimiz faydalanmalıdır. Halkımızın bu konuda aklıselim bir davranış ortaya koyarak tercihini iktidardan yana kullanacağına inanıyorum. Tüm Hanak Halkının desteklerini bekliyorum. Tüm köylerimizin sorunları ancak iktidar partisinin gücüyle üstesinden gelinebilir ” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 2682 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum