ELİF ESEN ARDAHAN'DA

ELİF ESEN ARDAHAN'DA
09 Ekim 2020 - 10:53
Ali Babacan liderliğinde kurulan, 75 İl ve 365 İlçede teşkilatlanan Demokrasi ve Atılım Partisi’nin Sosyal Politikalar Başkanı Elif Esen, Kars’ın Arpaçay İlçesine bağlı Taşbaşı Köyü’nde virane bir okulun onarımını yaptırdı.

Aynı zamanda Çocuk ve Gelecek Derneği (ÇOGEL)’in Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı olan Esen, aile odaklı sosyal hizmet anlayışıyla yeni gönüllülük sistemleri ile toplumun iyilik gücünü çocuklarla buluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Türkiye’de ilk il kongresini yapan Demokrasi ve Atılım Partisi Ardahan İl Başkanlığını ziyaret eden Sosyal Politikalar Başkanı Elif Esen, Deva Ardahan Teşkilat Başkanı Özkan Karakaya, Merkez İlçe Başkanı Aşkın Yıldız, İl Hukuk ve Adalet Başkan Yardımcısı Av. Bayram Yıldız, Seçim Kurulu Başkanı Saim Erol ve partililer tarafından karşılandı.

Parti binasında Deva yöneticileriyle sohbet eden Esen, gündeme ilişkin konular başta olmak üzere Deva Partisi’nin kuruluş amacı ve Deva’nın kadınlara verdiği önemi hakkında değerlendirmelerde bulundu. Deva Partisi’nin Ardahan İl binasını çok beğendiğini belirten Esen, yönetim kurulu üyeleriyle tanıştı ve fikir alış verişinde bulundu. Ardahan’ın doğal ürünlerini satın alan Başkan Esen, esnafların sorunlarını dinledi ve çözümün Deva’da olduğunu söyledi.
 
Bu haber 3324 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Eski ak
    1 yıl önce
    Devayla yola devam durmak yok kadro efsane Emin'im ki seçmenine değer vericekler.