Reklam

DSP Genel Merkezi'nden Tuna'ya tam destek

DSP Genel Merkezi'nden Tuna'ya tam destek
12 Ocak 2019 - 18:49

Demokratik Sol Parti Hanak Belediye Başkan adayı olan eski Ortakent Beldesi Belediye Başkanı Necat Tuna, DSP Genel Merkezine adaylık dosyasını ilettikten sonra ilçeye gelerek seçim çalışmalarına başladı.

HANAK VE ORTAKENT HALKI TUNA’YA GÜVENİYOR

DSP Genel Merkezi başta olmak üzere, Hanak ve Ortakent halkından tam destek alan Tuna’nın Belediye Başkanlığını kazanacağı yorumları yapılıyor.

NECAT TUNA, GENEL BAŞKANLA GÖRÜŞTÜ

’la görüşen Necat Tuna, daha sonra Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan yardımcısı Erdoğan Sincer’le bir araya gelerek yerel seçim çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu. DSP Genel Merkezinde güler yüz ve sevgi ile karşılanan Tuna’ya Genel merkezin seçimi kazanması konusunda tam destek verdikleri öğrenildi.

YAKINDA PROJELERİNİ AÇIKLAYACAK

Resmen Başkan adayı olan Tuna, Hanak’ta ev ev hane hane dolaşarak seçmenlere projelerini anlatıyor, destek istiyor. Kahvehanelerde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Adayı Tuna, ilçede başta spor tesisleri olmak üzere birçok alanda hizmet gelmesi için bu göreve talip olduğunu deklare etti.

BAŞKANLIK MAAŞINI ÖĞRENCİLERE BURS OLARAK VERECEK

Belediye Başkanlığı için sadece hizmet yapmak yeterli olmadığını aynı zamanda gönüllere de girilmesi gerektiğini ifade eden Tuna, “Belediye Başkanı dediğin gönüllere girecek, insanların beyninde yer edinecek. Kendini sevdirecek, insanlara tepeden bakmayacak. Başkanlık bunun için çok kıymetlidir.  Ben Hanak Belediye Başkanı olduğumda şeffaf olacağım. Tüm halkın Belediye Başkanı olup ayrımcılık yapmayacağım. Herkese eşit muamelede hizmet edeceğim ve yaptığım hizmetlerden, aldığımdan verdiğimden tüm Hanak halkının haberi olacak. Hanak ilçesinde çok büyük değerli büyük ağabeylerimiz var, bu işi onlarla beraber yapacağız. 5 yıl Belediye Başkanlığı yaptığım Ortakent Beldesindeki şeffaf tutumuzu Hanak ilçesinde sürdüreceğiz. Hanak halkının kalbinde yer edineceğiz. Halka hesap verebilir bir Belediye olacağız” ifadelerine yer verdi. 

Ankara, İstanbul, Bursa ve Kocaeli’nde hemşeri dernekleriyle görüşüp destek isteyen DSP Hanak Belediye Başkan adayı Necat Tuna, gördüğü yakın ilgiden dolayı mutlu olduğu gözlendi.

Necat Tuna, son olarak Belediye Başkanlığı maaşını öğrencilere burs olarak vereceğini ve ihtiyaç sahibi vatandaşların her zaman yanında yer alacağını hatırlattı.

Bu haber 3827 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum