DEVA PARTİSİ, ESNAFIN SORUNLARINI DİNLEDİ

DEVA PARTİSİ, ESNAFIN SORUNLARINI DİNLEDİ
30 Ekim 2020 - 12:30
Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Ardahan İl Başkanı Candar Yılmaz, Merkez İlçe Başkanı Aşkın Yıldız ve yönetimi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. Yıl dönümü nedeniyle esnafa bayrak hediye ettiler ve sorunları dinlediler.

Aynı zamanda esnafın Mevlid Kandilini ve Cumhuriyet Bayramını da kutlayan Deva Yönetimi, Ay Yıldızlı Bayrağın yanında lokum ikramında da bulunarak bereketli ve bol kazançlar temenni ettiler. DEVA Partisinin ziyaretleri partinin sosyal medya platformlarında da paylaşıldı. Halktan ve esnaftan yoğun ilgi gören DEVA Heyetinde morallerin yüksek olması dikkatlerden kaçmazken, DEVA’ya katılımların yoğun bir şekilde sürdüğü öğrenildi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile esnafı ziyaret eden Deva partililer, Cumhuriyet’in bizi ayrılmaz bir bütün olarak bir arada tutan ve toplumsal bütünlüğümüzü, dayanışmamızı perçinleyen bir hazine olduğunu belirten Yılmaz, Cumhuriyet’i korumaya ve değerlerini yaşatmayı sürdüreceklerini söyledi. 

Cumhuriyet’in ülkesine, milletine ve geleceğine inanan milletimizin; eşitlik, özgürlük ve çağdaş demokrasi temelleri üzerine kurulmuş ve inşası milletimizin iradesi olan değerli bir eser olduğunu ifade eden Başkan Candar Yılmaz, “Demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti; dil, din, ırk, inanç ve cinsiyet farkı gözetmeksizin bütün vatandaşlarımızın ortak adı olmaya bugün olduğu gibi yarın da devam edecektir. Cumhuriyetin 97. Yıl dönümünde başta Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve özlemle anıyorum” diye konuştu. 

 
Bu haber 2284 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum