Reklam
Reklam

DEVA PARTİSİ, ARDAHAN'DA BAŞKAN ADAYLARIYLA GÖRÜŞTÜ

DEVA PARTİSİ, ARDAHAN'DA BAŞKAN ADAYLARIYLA GÖRÜŞTÜ
10 Haziran 2020 - 17:48
Ali Babacan Genel Başkanlığı’ndaki Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi, Ardahan’da teşkilatlanma çalışmalarını tamamlamak için il başkan adayları ile görüşme yaptı.

Ardahan İl Teşkilatlanması için harekete geçen Deva Partisi, Ardahan’a çalışma ziyareti gerçekleştirdi. Deva Partisi Doğu Anadolu Teşkilatlanma Heyetinde yer alan Genel Başkan Yardımcısı Dr. Medeni Yılmaz, Kurucular Kurulu üyesi Ahmet Ergin ve Disiplin Kurulu Üyesi Av. Hüseyin Kaderoğlu, görüşme ve temaslarda bulunmak üzere Ardahan’a geldi.

Sorumlu heyet, İnönü Mahallesi Göle Yolu üzerinde bulunan Kuzey Yıldız’ı Butik Oteli Toplantı salonunda, il başkan adayları ile tek tek görüşme gerçekleştirdi. Partiye il başkanlığı için başvuruda bulunan isimler, randevulu saatlerle toplantı salonuna çağrıldı. Randevulu saatler verildiği için hiçbir aday, diğer adaya denk gelmedi. Adaylar, heyete kendilerini tanıtırken, partide neden görev almak istediklerine dair demeç verdi. Heyet, her adaya “İl başkanlığı olmaması halinde, partinin başka organlarında yer alır mısınız?” sorusunu da yöneltti.

Ardahan yerel basını ile de bir araya gelen Deva Heyeti, yaptığı görüşmenin ardından Kars’a geçti. Yapılan görüşmeler parti yönetim kurulu üyelerine aktarılacak. İl başkanı, yapılacak değerlendirmelerden sonra belirlenecek.
 
Bu haber 2798 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum