Reklam

DEVA'DAN POSOF'A ATAMA

DEVA'DAN POSOF'A ATAMA
14 Aralık 2020 - 18:41
Ali Babacan liderliğinde kurulan, ilk İl Kongresini Ardahan’da yapan, Türkiye’de 78 il ve 513 ilçede teşkilatlanan Demokrasi ve Atılım Partisi, Ardahan’ın Posof ilçesine atama yaptı.

Posof İlçesinin sevilen esnaflarından Soner Polatoğlu’na kurucu ilçe Başkanlığı görevini tevdi eden İl Başkanı Candar Yılmaz, Türkiye’yi kurtaracak tek partinin Deva olacağını söyledi.

Başkan Yılmaz: “Ardahan’ın Davos’u olarak gösterilen, Gürcistan’a sınır olan ve Türkgözü Sınır Kapısı’nın bulunduğu şirin ilçemiz Posof’a atama yaptık. Partimizde din, dil, renk ve mezhep ayrımı yoktur, ortak sevdamız Türkiye’dir. Posof ilçemizin sorunlarını biliyoruz. Soner Polatoğlu Başkanımızla Posof’a katkı sunmak istiyoruz. Deva, tüm Türkiye’de büyüyor, halk yoğun teveccüh gösteriyor. Temel özgürlükleri dikkate alan, insan hakları, ekonomi ve adalet konusunda ortaya koyduğu çalışmalarla büyük beğeni toplayan partimiz, ilk seçimde iktidar olacaktır” dedi.

1. OLAĞAN GENEL KURULTAYI, 29 ARALIK’TA

Türkiye genelinde 43 ilde il kongresini tamamlayan Demokrasi ve Atılım Partisi, İl Başkanı Candar Yılmaz, Merkez İlçe Başkanı Aşkın Yıldız, Kurucu İl Heyet Üyesi Teşkilat Başkanı Özkan Karakaya ve Deva Göle İlçe Başkanı Süleyman Demir’in katılımıyla yaklaşık 600 delegenin oy kullanacağı 1. Olağan Genel Kurultayı, 29 Aralık 2020’de Ankara’da gerçekleşecek. Genel Başkan Ali Babacan, kongrede tek aday olacak.
 
Bu haber 7050 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum