Reklam

DEVA'DAN ÇILDIR'A ATAMA

DEVA'DAN ÇILDIR'A ATAMA
20 Mart 2021 - 13:32
Ali Babacan liderliğinde kurulan, ilk İl Kongresini Ardahan’da yapan, Türkiye’de 81 İl ve tüm ilçelerde teşkilatlanan Demokrasi ve Atılım Partisi, Ardahan’ın Çıldır ilçesine atama yaptı.

Çıldır İlçesinin sevilen genç siyasetçilerden Tayfun Taşdemir’e kurucu ilçe Başkanlığı görevini tevdi eden İl Başkanı Candar Yılmaz, Türkiye’yi kurtaracak tek partinin Deva olacağını söyledi. Başkan Yılmaz, “Demokrasi ve Atılım Partisi Ardahan İl Başkanlığı olarak, teşkilatlanma çalışmaları kapsamında yürüttüğümüz titiz faaliyetler sonucu, Çıldır ilçemize atama yaptık, önümüzdeki ay ise Hanak İlçe Başkanlığına atama yapacağız” dedi.

DEVA Partisi olarak Göle, Posof, Damal ve Çıldır ilçelerine kurucu ilçe başkanı atamalarının gerçekleştiğini duyurmaktan mutluluk duyduklarını belirten Başkan Yılmaz: “Ardahan’ın tarih ve turizm alanında önemli bir ilçesi olan, Gürcistan’a sınır olan ve Aktaş Sınır Kapısı’nın bulunduğu şirin ilçemiz Çıldır’a atama yaptık. Partimizde din, dil, renk ve mezhep ayrımı yoktur, ortak sevdamız Türkiye’dir. Çıldır ilçemizin sorunlarını biliyoruz. Tayfun Taşdemir Başkanımızla Çıldır’a katkı sunmak istiyoruz. Deva, tüm Türkiye’de büyüyor, halk yoğun teveccüh gösteriyor. Temel özgürlükleri dikkate alan, insan hakları, ekonomi ve adalet konusunda ortaya koyduğu çalışmalarla büyük beğeni toplayan partimiz, ilk seçimde iktidar olacaktır” ifadesini kullandı.
 
Bu haber 6277 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum